empap
hele bobe to se máš,ale mě to prostě nejde....já bych se na to mohla vy.....zdarec prdec
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hele bobe to se máš,ale mě to prostě nejde....já bych se na to mohla vy.....zdarec prdec
Ahoj Ahoj mrkni na tohle třeba se ti to bude líbit :) http://bandzone.cz/bezdozoru Zdraví BezDozoru
děkujem za přízeň:)
Čau, přidal jsem si Tě do přátel. Radek
Ahoj...díky moc za podporu. Šiř nás, miluj nás a snad se uvidíme někdy někde na nějakým tom koncíku. Měj se krásně a pozdravuj doma q-:P Afekt SUX!!!
Ahoj,
mame na profile novy song ONCE AGAIN ... chceckni to!
Rock´n Roll :)
Ahoj krásná slečno :)
Jestli nebudeš mít co na práci, můžeš se podívat na právě vzniklou kapelu :)
http://bandzone.cz/allmyfault
Třeba se ti to málo co tam máme bude líbit :)
Jinak sory za spam :)
to víš že si vzpomínám na tebe nelze zapomenout...jsi bohyně...šak někdy se tam potkáme znova...doufám...chci!!
čau kočko jsi krásná rád bych se s tebou potkal a chtěl bych tě poznat blíže...
jo jo je to tady !!! 18.04.08 !!! party jam UZMN !!! a možná dovalí i Erwin Van Haarlem !!!