krpec
s debilinami neotravujte mojho konika:DDD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
s debilinami neotravujte mojho konika:DDD
Aoj Emika, dúfam že sa vidíme sa.. :)
Destruction Fest – 29/8/09 – Art klub Trnava - ATTACK OF RAGE(grind core animals,BnB), GAZDASGRIND (grind/death,BB), PHILLIC (hc/grind,TT), MORANNON (death metal,Hoste), KRVEL (death metal,TT)
Enter 3€ :))
vraaat sa miiii
Ahoj Emikaaa,
dik moc Trnava bola supa a vidime sa v Trencine
si myslis ze si na bandzone?:D
Veľká vďaka za podporu.Už zháňame skúšobňu.. :)
Ahoj.
Pozývam Ta na náš koncert 30.5./sobota na Zelenom kríčku.Veríme že prídeš.Kapela Slina. Roman,managera bubeník kapely.
ahoj emika kukni si nas profil :)
mozno sa ti zapacime :) z pozdrawom SCO
Ahoj emika, pozývame ťa na náš koncert do Komjatíc kde nahrávame LIVE KONCERT (koncert z malim orchestrikom a rozne efekty) a dopravu z Trenčína NMnV a Trnavy zabezpečujeme my - organizujeme FANBUS.
Viacej info na nasom profile.
S pozdravom kapela THE PARANOID
ahojky,
pozyvame Ta na nas koncert, uz tento stvrtok 19.2. v Art klube. Hrame s kapelou Alone a radi Ta vsetcia uvidime.
Papa