Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ef.1 44 let / Havířov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ef.1 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Crash Road

Ahoj

Víme, že jsme Vás v minulosti děsně trávili různými soutěžemi, ale slibujeme - tahle je letos jediná do které chceme jít a to jenom, abychom udělali radost našemu bubeníkovi, který chce moc hrát na RFP.

Pro hlasování se musíte nejdřív zaregistrovat na portálu časopisu Muzikus ( kdo ještě není ) a po přihlášení máte až 3 body které můžete kapele dát.

http://www.muzikus.cz/sout eze-kapel/sance-muzikus-2011/?&ok=10 &gl[5800]=0
Díky, díky, díky!!!!!

Andrej Rády

Fanoušci naši!

26. dubna od 20h křtíme s kapelou NeoSound desku. Bude to v Rock Café na Národní. Budu rád, když se přijdete podívat a pomůžete nám v boji za "lepší hudbu". Vstup je zdarma, zazitek je za mega.

Na Facebooku najdete náš křest tady:

http://www.facebook.com/event.php?eid=1…

Kromě toho jsme se stejnou kapelou ve hře o moc bezva věc (festival v Londýně) a oceníme vaši podporu. Zabere to půl minuty, pokud znáte svůj email zpaměti:

http://hardrockbattleofbands.com…

V Rock Café čau a díky za hlas, pokud investujete tu půlminutu.

Crash Road

Naše nové CD úplně zadarmo????Za Vaše hlasy!!!!!!

Jak na potvoru se nám v jednom čase potkaly dvě finále Rock Aréna a Živák - prosíme opravdu všechny, kdo toto čtou, aby na www.zivak.cz nám poslali hlas (10 vteřin) - tedy jestli chtějí - hlasovat jde každých 24 hodin!
Pokud vyhrajeme Živák, každý, kdo nám v tom pomohl, dostane zdarma naše nové CD, které v srpnu začneme točit. Abychom věděli, kdo jste a komu ho máme poslat, prosím zúčastněte se skupiny http://www.facebook.com/event.php?eid=1… (Vyhrajeme pro Crash Road Živák na facebooku)

Ohledně Rock Arény jsme se rozhodli podpořit Overhype - my už vyhrát nemůžeme a tak píchněte raději klukům, mají velkou šanci! tedy www.rock.cz/souteze
Fakt Vám všem strašně moc děkujeme!

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 3

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
300
Profil registrován
26.3.2010