Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hahah myslis tu jednu ?:D ale, dakujemm :)
Teď po shlednutí galerie mi teprve došlo kdo že si nás to přidal..:D Přidávám do přátel! Měj se dobře, Maňas / KH!
Zdravíme..díky moc za add!! Snad se potkáme na podiu! KH!
:-D tak to teď bylo dobrý..
Haha,ty jsi lulinek! :-D Jsem myslela, jestli s kámošem pojedete, jakože vy dva..my jely taky duo a vydařilo se.. Chápeš, jak to myslím :-D
V Řecku, super pláže, restauračky, moře..prostě všechno..jedete? :-)
Zdarec,
díky za přízeň metalpičowoaaa!!! Vážíme si toho.
Takze , asi ze dík :) METALPICOWOAA !!! :)
No jo, kdyby mi někdo řekl, že se v Kainu něco děje...a obzvlášt v pátek, tak bych přišla. A možná bych ti tu rozbitou hlavu i ošetřila :D