Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Đu$@€N Muž, 29 let / Lbc DownTown North

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Đu$@€N si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Motomania 2008 10.Výročí

Demaja

Ahoj tak se vám hlásim po delší pauze způsobené nedostatkem volného času.Letos jsem navštívil motománii konkrétně její sobotní část.Motománii jsem navštívil hlavně kvůli kapelám Demaja a Škwor.Přičemž na prvně jmenované jsem už několikrát byl,ale po odchodu 2 kytaristy Andreho to byl první koncert na kterém jsem byl a tak jsem byl zvědavej jak jsou kluci na tom.Upřímně řečeno mě příjemně překvapily - jejich hudba se ubírá do syrového hardcoru s prvky nu-metalu rapu kytarovými mezihrami atd....Hlavně jsem byl zvědavý jak kluci překomponujou songy pro jednu kytaru a celkem se jim to podařilo sice už nejsou slyšet žádné mezihry což je škoda,ale pokud se vám líbí kapely jako Madball Machine Head tak Demaja je pravá volba.Zazněly songy Srdce na Prodej,Hejbej,Proč,Věř mi,Nech nás bejt,Jdi na to hlavou,Kill Girl......Po zvukové stránce to moc dobré nebylo přeci jen Demaja byla první kapela soboty a tak zvuk ještě nebyl tak vychytanej ale za to kuci nemůžou.Ale jejich vystoupení se mi maximálně líbilo.

Škwor

 Na vystoupení škworu jsem se také těšil i když to bylo poprvé so jsem je slyšl na živo:).Líbil se mi výkon basáka a bubeníka.Zazněly osvědčené songy sešlo se hodně lidí a lidi dokonce i zpívaly.

 

Po vystoupení kapely Škwor vypukla slíbená erotická show která se celkem zvrtla ale to nikomu z příhlížejícich nevadilo,teda aspoň sem nikoho nezaregistoval.:)Při erotické show se spustil pořádnej slejvák takže během pěti minut moje bunda vážila aspoň 2kg jak byla nacucaná vodou ještě teď ji sušim.Asi okolo 12hodiny sem šel domů takže sem stihl kousek vystoupení DODO Doležala.

 

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pertho

Ahoj a sorry za pidireklamu ale ,

na profilu PERTHO nově vloženy ukázky našeho 7 skladbového EP "BOSSOU" ....3 písně " Tak to dej! ,Čubka a Bossou " .............tak přehrát , poslechnout a eventuálně písnout co a jak .

čus Perthoband

Nahum

Ahoj!
Je nám ctí představit Ti právě publikovaný oficiální videoklip k písni "The Vision Of Apocalypse" z našeho aktuálního alba The Gates Are Open.
Více na našem BandZone profilu: http://www.bandzone.cz/nahum

Doufáme, že přijde vhod! Ať se daří!!
NAHUM

Zobrazit všechny názory