Dplayer - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dplayer 38 let / Karviná

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Dplayer si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Co Vy na ten náš nový rok 2012 ????

Upraveno:

Dobrý den všem.

Měsíc s měsícem se sešel a máme tady začátek nového roku 2012.

Je dobré, že si můžeme hned ze startu vystřihnout zas pár nějakých zážitků, fotek a hlavně pořádné zatřást hlavama, spolu s rukama a nohama, a to prej magické číslo 2012, uvítat jak se patří, protože starej "máj" by řek: "Hoši a baby dupejte, bo Vám zbývá už jen 353 dní a máte útrum"

Věřím, že všichni víte o co jde a tak oslavme společně toto číslo výstřelem ze šroťáku, slapem bassovým, či pořádným řezem bost kytarovým, aby i ty nenarozené holátka věděli co jsou jejich tatínkové i maminky zač. Že to nejsou žádné DISCO bačkory, pro Bůh jen to NÉÉÉ, že dokáží zarvat jak se patří, zakalit až do rána, chřtánem prolít potoky alkoholu a z plic vykašlat i ty poslední zbytky kapra, s jehož kostma už se nedalo nic jiného udělat, než je vdechnout, atd.. atd..Jednoduše zkráceno a sumasumárum řečeno, oslaviti svůj první koncert 2012. Takže 21.1. v našem nejzkaženějším městě Hlavním v Music City a hned po té 25.1. v tom o něco méně zkaženém, Brně urobímé ňáků Revoluci V Melodce.

Mějte se všichni lidi a Metal v hlavě do toho nového roku 2012

PS: a na toho indiána se vyserte, bo stejně jen neměl místo na té svoji kamenné desce.

Čuzz Buřt a zase příště, a Hlavně pište... :-)

Váš Dplayer

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

valeawicca


Bez profilu

ahoj míšo.....díky za příspěvěk elmům))My jsme taky Tvým přispěním do mlejna nadšení a chápem časovou Tvou tíseň a moc se těšíme na další a další pruby.:o)No s tím dankem tomu nerozumí asi nikdo,ale nejspíš měl slabou chvilku plnou zlosti nebo..co ..nevím ...tak se měj zatím hezky ...čus

WAGON

Zdar Michale, to si piš, že to zasejc rozjedem. Vždyť to šlapalo jak hodiny, takové jam sessions s kvalitními muzikanty, jojo, to mám rád!

Zobrazit všechny názory