D.i.r.t.oi - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.i.r.t.oi Muž / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek D.i.r.t.oi si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Víkend, aneb koncertováním ke ztrátě hlasu a proražení blány

Upraveno:

Report - JZD - Ještě Zbývá Den ! :-))    www.kapelajzd.cz   

Na tenhle víkend 19.5-21.4  jsme se po dlouhé době hodně těšili. Důvodů bylo víc a to hned 3 :) V pátek nás čekal od 21hodin Litvínov s kapelou CUMBÁL, kterým takto děkujeme za pozvání. S ničim sme se nepárali nazvučili a spustili náš rachot. Po tomto vystoupení a nutno podotknout, že naše zpěvová sekce podcenila náročnost zpěvů se vyrazilo do Teplic, kde sme měli hrát po půlnoci. Odjížděli sme s chraplákem alá Joe Cocker kříženej Otou Herešem z Alkehol. Teplické beatování bylo opravdu v krásném sále u Pramene , super zvuk a perfektní zázemí o občerstvení nemluvě (DORT :D ).  Díky Mírovi, kterej za touhle skvělou akcí stojí, bylo to fakt super připravené ! :) Ocenili to i fanoušci, kteří nás nechtěli ani po hodině hraní, přetržené basové struně a ztrátě hlasivek pustit z pódia. Díky moc , kdo si nás užil, pže my si to užili pořádně!

V sobotu jsme se sešli v České Lípě v klubu Cascada. Ano více takovýhle klubů u nás! Organizace na 1*, perfektní zvuk, super kapely v čele s NVÚ, kterým chceme poděkovat za pochvalu a za věnovaný song !  Koncert opět proběhl v duchu hesla ŽAVES ( volně přeloženo žádné velké sraní ). Tentokrát to byl punk se vším všudy. Kulábr a jeho story s odpaněním blány na kotli, naštěstí se kotel přebalil v průběhu hraní a Michal to zvládal s lehkostí i bez kotle. Kozi ochořel z minulého náročného večera a jeho zvuk hlasivek už nepřipomínal jeho božský hlas :D Ani Zoidy na tom nebyl nejlépe. Jediným bez problému byl jako vždy Vlčis, který to tam tlačil na plnej plyn. (asi ho přiště zapojíme do zpěvu :D ). Zakončili sme to našim novým coverem, který sme sehráli, na počest kapely, která je srdcovkou mnohých z nás. ( o co se jedná neprozradíme, snad jen přijďte na koncert a zažijete začátek 90tých let, kdy tenhle song vyrval pátěř svou silou z těla každému , kdo ho slyšel ! ) Lípa a ostatně všechny koncerty byly super a moc sme si to , hlavně díky vám užili.

Škoda , že se hudba jak včera řekl Petr Janda nachází v bodě 0, rocková a obecně živá muzika pomalu umírá a lidi raděj chodí na akce jiného žánru a hudby vytvořené bez nápadu během 5 minut v notebooku. Jsme proto moc rádi, že se najdou kamarádi a fanoušci , kteří s kapelou jedou, nosej jejich trička, pomáhaj s aparaturou, stojej za kapelou , když je nejhůř, i když mají své vlastní životy a mnohdy by raději byli jinde s někým jiným. Všem těmto lidem, co za náma stojej si vážíme a neskutečně moc nám to pomáhá jít touhle hudební cestou co sme si zvlolili. 

Věříme , že se to brzo zlomí a vy jeďte na plnej plyn !!!!!!!         Vaši JZD

p.s. Spešl thx z tohoto víkendu  věnujeme Kájovi, Ondrovi, Léně, Vladimírovi, Johnymu , Denče a všem našim blízkým , které nás podporujou.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory