Memphis
Cau Dasty!:-) Prejeme vsem hradecakum hodne stesti, lasky, uspechu, sexu a dobry muziky v roce 2010! A dekujeme za podporu v roce skoro jiz minulem:) Na profilu najdes PFku 4Y:-) Memphis
Cau Dasty!:-) Prejeme vsem hradecakum hodne stesti, lasky, uspechu, sexu a dobry muziky v roce 2010! A dekujeme za podporu v roce skoro jiz minulem:) Na profilu najdes PFku 4Y:-) Memphis
Aloha Dasty :-)
Akustické Kapely Goodfellas a Model Bazaar budou hrát v úterý 8.12. u tebe v Hradci v AC Klubu!! Budeme moc rádi, když přijdeš a třeba dotáhněš nějaký kámoše..Těšíme se na pořádnej mejdan! Zatim se měj fajn. Edai (Goodfellas) http://bandzone.cz/goodfellas
Serus Dasty! Pozri si náš profil keď budeš mať čas;