pokaparady
Tak toto je snad povinnost!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak toto je snad povinnost!!!!
Uvidím, podletoho, kdy se vrátim z rachoty domu a jestli se stihnu pak zkulturnit, než pojede poslední bus do ČB;)
co to je mezi lidi??
maj tam net:ú)
Tak to se stavim :)
yeaaaaahh
Zdrc panové...jak se říká líná huba holý neštěstí...takže se zeptám uplně narovinu esi nepotřebujete kapelu co by na axi odehrála jako první aby se hvězdy mohly připravit:o)
Zčekuj náš profil a dej vědět...ty mp3 sou víc jak rok starý, kapela zní teď jinak, ale stále se držíme stejné cesty:)
Díks aspoň za názor.
MIeR BWcrew!!!
Hip hip hurááá. Už teď se těším. Zdravím do ČB hovádka :-)
Ganzy
čuzz draku, dík za pozvání, mam dojem, že se mi to zrovna kreje s plesem naší univerzity kuwa, tak když se nedostavim, tak přeju aspoň, ať se vyvede zvuk. s námi tam teď naposledy prej vyváděl zvukař psí kusy:-) hans
Bude sekec!!!:-))Těšíme se kuwa jaxswiň!
hehe 4.4.