Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ciicaa Muž, 36 let / Krumlov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ciicaa si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Pozvánka na Randál 08

Po loňském premiérovém ročníku přichází druhé vydání hudebního festivalu Kaplický Randál, který se letos uskuteční 15. listopadu ve sportovní hale STS v Kaplici. Loňský ročník zaznamenal po všech stránkách obrovský úspěch a měl pozitivní ohlas jak ze strany jeho návštěvníků tak i zúčastněných kapel. I díky těmto kladným ohlasům vykrystalizovala během roku soupiska, která je doslova nabita zvučnými jmény české ska-punk-rockové scény a zařazuje tento festival mezi nejvýznamnější podniky daného žánru v Jižních Čechách.
Mezi osmi potvrzenými formacemi jasně vyčnívá československá punk-rocková legenda VISACÍ ZÁMEK, která momentálně patří k nejžádanějším koncertním atrakcím a její kaplické vystoupení bude exkluzivní v tom směru, že během tohoto půlroku jde o její jediný koncert v Jižních Čechách. Ačkoliv „Visáči“ baví své věrné fanoušky již přes čtvrt století, nic to nemění na neutuchajícím zájmu o tuto partu. Důkazem je například nedávno vyprodaná pražská Lucerna, kde se na slavnostním koncertu k 25 letům kapely tísnilo přes 3 tisíce fanoušků. Těšte se na nejvýznamnější punk-rockovou kapelu v této zemi, těšte se na kapelu, která ovlivnila smýšlení mnoha generací, těšte se na známku PUNKU!
Další peckou v nabitém programu Randálu je plzeňská smečka TLESKAČ. Kapela, která je právem považována za jednu z nejvýznamnějších domácích formací hudebního stylu SKA, je známa zběsilými tanečními sety a divokou pódiovou show, díky níž si brzy získala početnou fanouškovskou základnu. Pilsner Ska Orchestra se představí v plné zbroji, což v praxi znamená, že pódium zaplní všech deset členů této živelné party!
Nová hvězda na scéně – pražská parta The Fialky patří mezi nejtalentovanější punk-rockové formace u nás a stále více si říká o pozornost široké fanouškovské obce. Nedávno vydali zbrusu novou desku, která sbírá výborné ohlasy jak ze stran kritiky tak i posluchačů. The Fialky – kapela s velkým potenciálem je černým koněm letošního Randálu!
Další mladou a slibnou skupinou sou krumlovští Pub Animals, kteří předvedou strhující show ve stylu reggae-SKA. Pub Animals za sebou letos mají četná vystoupení na velkých tuzemských festivalech a své zkušenosti jistě zúročí i na podzim v Kaplici.
Letošní soupiska je opravdu velmi silná a jedním z favoritů bude určitě i budějovická kapela Barevný Nátěr, která letos zažívá rok snů. Nejprve se ocitla na kompilaci časopisu Filter a od té doby je doslova k roztrhání. Vtipný alternative rock v jejich podání působí na české scéně jako z jiné planety.
Ze zbývajících tří kapel jsou hned dvě tahákem pro milovníky tvrdší hudby. Jedná se o metalcorové harcovníky SIN-DICK-8 a thrashcorovou partu BED SORES, kteří potěší fanoušky kapel jako jsou Soulfly či Sepultura. Do celkového výčtu ještě zbývá uvést kaplické zástupce v podobě originálních rockerů The Pooh, kteří svou tvorbou odkazují např. na tvorbu legendární Nirvany.
Program letošního ročníku startuje v 16 h, kdy hudební maratón odstartuje první kapela, dveře haly se pro veřejnost otevřou o hodinu dříve. Návštěvníky čeká zvětšené pódium s kvalitním zvukem a světelným parkem, 2 bary s širokým výběrem sortimentu za lidové ceny, stejně jako vloni nabízíme možnost přespání v hale po skončení akce a celkově je přichystána celá řada příjemných překvapení.
Vstupenky v ceně 150,- Kč budou k zakoupení pouze na místě. Díky zvýšenému zájmu o tuto akci je možné si vstupenky rezervovat na tel. čísle 774577156. Více informací o festivalu naleznete na webových stránkách www.kaplickyrandal.cz.
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

All The Secrets Inside

Ahoj, žádáme tě jako našeho fanouška o podporu, které bychom si velice cenili.
Hlasuj pro nás v celosvětové soutěži Hard Rock Rising 2013! Nezabere ti to ani minutku. Stačí udělat následující:

1) Podívat se na fcb stránku Hard Rock Cafe Praha zde:

http://www.reverbnation.com/contests/15…

2) Kliknout na "To se mi líbí" v pravém horním rohu

3) Kliknout na "Download" u jména naší kapely

Zdarma si tak stáhneš naši skladbu a nám věnuješ svůj hlas. Moc to pro nás znamená!
(Hlasovat můžeš pro libovolný počet kapel. Tahle volba tě nijak neomezí)
Měj se někdy na koncertě! ATSI

Zobrazit všechny názory