Pjótra - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pjótra Žena, 33 let / Ostrov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Pjótra si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Vlaďa


Bez profilu

K článku Jak začít s buddhismem
V odstavci KNIHY je nepravdivé a tvrzení "samozvaný lama". Lama Ole byl pověřen (i písemně) svým učitelem 16. Karmapou, aby podle jeho pokynů učil a zakládal meditační centra na západě. Což s velikou oddaností, pílí a precizností dělá dodnes. Autentičnost tohoto učitele a toho co učí potvrdili osobně i mnozí tibetští mistři blízcí Karmapovi. Lama Ole je zjevně součástí linie předávání realizace z učitele na žáka až od historického Buddhy do dneška. To je zcela zásadní pro fungování toho, co učí.

Názory v odstavci BDC, že "Je to západní marketingový buddhismus ... je to prodejný tibetismus" odsuzují a předem odrazují případné zájemce. Možná jde o následek zkušenosti s konkrétním jednáním určitých marketingových aktivistů či skupinek v rámci BDC. Ti ale netvoří celou BDC, kde je předáváno autentické Buddhovo učení oproštěné o kulturní nánosy Tibetu a předáváno stylem stravitelným v západní kultuře.

S přáním aktualizace názorů a pochopení toho, jak se věcí mají
Vlaďa

Zobrazit všechny názory