ONDAR - Názory | Bandzone.cz

ONDAR Muž, 34 let / Rakovník

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ONDAR si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Prarod

Zdravime...

Trencianska kapela Prarod ma ako jedina zo Slovenska a Ceska sancu hrat po boku kapiel ako IMMORTAL alebo ENSIFERUM...len treba dostat najviac hlasov v ankete na facebooku tak ak tam mas profil tak by sme boli vdacny keby zahlasujes za Parod ( lebo nam skomolili meno :( )

http://apps.facebook.com/umfragen/?u=15…

za kazdy hlas velmi dakujeme :)

Scound

Ahoj,
Po půlročním odpočinku se vracíme zpět na podia v plné síle a nasazení! :-) Tak pokud chceš být mezi prvníma co chce vědět o novinkách SCOUND a cheš podpořit, tak si nás přidej na našem FCB ( http://www.facebook.com/pages/Scound/53… ) Díky moc za podporu !!!! a nezapomen si poslechnout náš nový song THE END !

xXXx

Ahoj! :)
Naše debutová deska s názvem MY LIFE - MY PRIDE už je připravená na cestu do světa a oficiálně vyjde 16. 7. na Masters of Rock 2011! Na našem profilu si můžeš jako ukázku poslechnout titulní skladbu "Bloodhunters" a zároveň shlédnout náš první "live" klip k pecce "Breach of Confidence".
Budeme samozřejmě rádi, když se k celýmu tomuhle dění vyjádříš!

Měj se fajn a hlavně - STAY WITH US! ;)

[X]

CheckPoint

Zdarec, rádi bychom tě pozvali na křest našeho čerstvě dokončeného CD Střepy. Skladby je možné si poslechnout na našem bandzone profilu do 8.6., kdy budeme křtít naše CD v Lucerna music bar. Budem moc rádi, když si najdeš čas a taky pozveš i kamarády, protože vstup je ZDARMA! :) Sláva

Killerpanda

Krásný den!
Ještě nikdy jsme takhle hromadně neobepisovali naše fanoušky na BZ, ale tentokrát nám to za to doopravdy stojí! Máme totiž jedinečnou možnost zahrát si na slovutném ROCK FOR PEOPLEu a potřebujeme k tomu právě VÁS! Soutěž probíhá zítra, tedy ve STŘEDU, a na festival se dostane ta z šesti nominovaných kapel, která bude mít za STŘEDU nejvícekrát vyslechnutou skladbu v BZ přehrávači na svém profilu.
Omlouváme se všem, které touto zprávou otravujeme, a od srdce žádáme všechny, kteří nám chtějí s touto jedinečnou příležitostí pomoci, aby si zítra klikli na náš BZ profil a načetli skladbu, která bude umístěna v přehrávači. Po vypnutí prohlížeče lze tak učinit opět po dalších 60ti minutách, takže nespavci a naši überskalní fanoušci nám tak můžou svými poslechy poslat až 24 hlasů za celou středu ... nebo můžete prostě jen nechat běžet přehrávač celý den a ztlumit si zvuk! :D Mnohokrát vám DĚKUJEME a slibujeme, že s něčím podobným vás otravujeme na dlouhou dobu (možná i nadobro) naposledy! Vaše PANDY! :*

NeoSound

Fanoušci naši!

26. dubna od 20h křtíme s kapelou NeoSound desku. Bude to v Rock Café na Národní. Budu rád, když se přijdete podívat a pomůžete nám v boji za "lepší hudbu". Vstup je zdarma, zazitek je za mega.

Na Facebooku najdete náš křest tady:

http://www.facebook.com/event.php?eid=1

Kromě toho jsme se stejnou kapelou ve hře o moc bezva věc (festival v Londýně) a oceníme vaši podporu. Zabere to půl minuty, pokud znáte svůj email zpaměti:

http://hardrockbattleofbands.com

V Rock Café čau a díky za hlas, pokud investujete tu půlminutu.

Venca Vlček


Bez profilu

Ahoj Ondro Modlanskej fest se koná 1-2,července možu teda sváma počítat volej 722759256 tak zatim ahoj a at to hraje

Mírusek

Joe Purple v Naději Beatu!!
Hlasovat můžeš takto:
tvar SMS:
NADEJE(mezera)JOE PURPLE(mezera)1(jako číslo songu) na číslo: 724 58 58 58
V prvním kole získávají hlasy písničky, takže je ideální to všechno posílat na tu jedničku. Hafan díkezz top!
více na:
http://www.rockradio.cz/cs/clanek/6545…