novazzz
čus, tak 11.2. by to s Cinzanou šlo. napiš mi podrobnosti na novazzz@seznam.cz nebo na číslo 733 377 926, to se bude líp řešit než na BZ. měj se Novas (Cinzana Bianca)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čus, tak 11.2. by to s Cinzanou šlo. napiš mi podrobnosti na novazzz@seznam.cz nebo na číslo 733 377 926, to se bude líp řešit než na BZ. měj se Novas (Cinzana Bianca)
Cau Carpath.Hodili sme 4 nove songy na nas profil.Budeme radi ked si ich vypocujes.Dik-THE SEARCH
http://bandzone.cz/scapegoat
Malá vzpomínka na velký SCAPEGOAT. Petr Staněk a Patrik Daffy Nejedlý před 17-li lety natočili své první demo "Sacrifice of Madman." Nahráváno v roce 1994 ve studiu "FORS" v Českém Těšíně, remastrováno 29.12.2011 v Bzeneckém studiu "SHAARK." Pojďte zavzpomínat s námi.
čauko, to bude v prdeli. v ten víkend som celý mimo súkromne. takže určo žiadny koncert a celkovo, koncert by som smeroval niekedy na duben květen. chcem ísť do štúdia, takže budeme na jar asi makať na materiále. ale určo sa na nejaký gig dohodneme:-)
čus, no zahráli bysme za cesták z Brna, což bys ale musel asi počítat dve auta. bez zvukaře by se to dalo zvládnout. Novas
čauko, no ono by to asi šlo?bolo by dobré aspoň bicie nazvučiŤ....inak sa dá zvuk nakrútiŤ aj na palicia bedni. mnooo mýto hej? myslím, že 1000 by malo byť ok
čauko, počuj nepoznáš nejakých organizátorov akcí v Pardubkách alebo v Hradci?
ak o niekom niečom vieš pošli mi to na mail: jan.sudar@seznam.cz
ďakujem ti
PS: čo basa? buldozéruje?
Hail,
když budeš mít čas, tak mrkni na náš profil na banzone.cz a kdyby se ti náhodou naše tvorba hodně líbila, tak si můžeš komplet CD stáhnout na http://www.desperatetimes.cz
Za kapelu Desperate Times - Honza !
Zdar pane! Basa je gr8! Tak doufám, že ta tvoje nová bude maximal perfecto! ;o) Ať to buří!
Ahoj,
zveme tě na náš profil http://bandzone.cz/repulse k poslechu našeho nově nahraného EP s názvem BLINDED. Doufáme, že se ti zalíbí, a že se někdy uvidíme na koncertě :)
S pozdravem kapela REPULSE.