Carpath - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Carpath 39 let / Vysoké Mýto

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Carpath si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

SCAPEGOAT

http://bandzone.cz/scapegoat
Malá vzpomínka na velký SCAPEGOAT. Petr Staněk a Patrik Daffy Nejedlý před 17-li lety natočili své první demo "Sacrifice of Madman." Nahráváno v roce 1994 ve studiu "FORS" v Českém Těšíně, remastrováno 29.12.2011 v Bzeneckém studiu "SHAARK." Pojďte zavzpomínat s námi.

J

čauko, to bude v prdeli. v ten víkend som celý mimo súkromne. takže určo žiadny koncert a celkovo, koncert by som smeroval niekedy na duben květen. chcem ísť do štúdia, takže budeme na jar asi makať na materiále. ale určo sa na nejaký gig dohodneme:-)

J

čauko, no ono by to asi šlo?bolo by dobré aspoň bicie nazvučiŤ....inak sa dá zvuk nakrútiŤ aj na palicia bedni. mnooo mýto hej? myslím, že 1000 by malo byť ok

J

čauko, počuj nepoznáš nejakých organizátorov akcí v Pardubkách alebo v Hradci?
ak o niekom niečom vieš pošli mi to na mail: jan.sudar@seznam.cz

ďakujem ti

PS: čo basa? buldozéruje?