MY4
Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!
Ahoj, zvu tě z celého srdce na profil mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár songů k poslechnutí. Konečně tam přibyla i první ze série písniček taky českých. Když se budeme líbit, tak mooc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených. Kdyby byl zájem, tak tady je náš facebook - www.facebook.com/bonebroke . Díky a měj se hezky... Marek
Ahoj Capinko ;)
Krom projektu ATD sme s kámošema navštívili hardcorovější poschodí, takže jestli seš podobnýho ražení, můžeš poslechnout tu ;)
http://bandzone.cz/afterfac
Novinka In My Mind je nyní k poslechu. :)
Ahoj, zveme Tě na křest našeho CD, který se uskuteční ve středu 25.5.2011 v Havlíčkově Brodě, vstup ZDARMA. Více info zde: http://bandzone.cz/desort?at=gig#…
ahoj právě sme dotočili nnový singl který je k poslechnutí na našich stránkách
Poslední věc z EP - Mám Sebe Rád k poslechu
(supersta/pornostar) . Budeme rádi i za komentář .
S pozdravem Last Time :-)
Ahoj, právě teď si můžeš poslechnout předposlední věc z našeho připravovaného EP. Budeme rádi i za každý názor. :)
Last Time
Čaues Capinko,
díky za tvou podporu!!! Naše nové album "Pár lacinejch triků" si můžeš objednat na nezfales@volny.cz a nějakej ten koncert si na našem profilu taky určitě najdeš! :)
NEŽFALEŠ je s tebou!!!!!!
Ahoj :-)
děkujeme za pochvalu, na RfP se už moc těšíme, jinak naše texty a plno jiných informací najdeš na oficiálním webu www.thecornflakes.cz