Punkčochyrock-punk / Moravská Nová Ves Punkčochy 20.10.2008 v 19:11 dekujeme za pridani moc si toho vazime :)
S.N.A.D.punk / Pchery S.N.A.D. 20.10.2008 v 18:06 nazdárek díky za přidání mezi oblíbence,tak S.N.A.D. někdy na nějakým tom konziku čus....
Fenrisprogressive-glam / Jirkov Fenris 2.9.2008 ve 20:12 Ahoj Čaky,díky za přidání,moc si toho vážíme :-)