Wosa
Ahoj :) , rádi bysme tě pozvali na ochutnávku našeho srandapunku a nový desky :) a tradičně se omlouváme za spam. Měj se fajn, Zdraví Wosa :)
Ahoj :) , rádi bysme tě pozvali na ochutnávku našeho srandapunku a nový desky :) a tradičně se omlouváme za spam. Měj se fajn, Zdraví Wosa :)
Ahoj, zveme tě na koncert do poděbradského Boss Baru, kde zahrajeme 17.9. společně se SO a PINKING SHEARS. Budeme rádi, když dorazíš.
http://bandzone.cz/kazisvet
http://bandzone.cz/pinkingshears
http://bandzone.cz/soband
Zdar Brudlo, děkujeme za přidání!!! Doufám, že se uvidíme na nějaké akci!!! :)