Beseda Střítež - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beseda Střítež 14 let / Střítež-Polička

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Beseda Střítež si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pirates of the Pubs

AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Pokud se ti zalíbí, budeme rádi za Tvoji přízeň a těšit se na nás můžeš třeba 9.3. v pražském Rock Caféčku s kapelou Greenland Whalefishers nebo 17.3. u nás v Budějcích na největším svátku nás alkoholiků St.Patrick's Day .. Slainte a vítr do plachet !!! :)

První Hoře

Ahoj,
rádi bychom Tě pozvali v sobotu 20.4. do poličského Divadelního klubu (Vrchlického 53), kde se po delší době ukážou PRVNÍ HOŘE! Kapela právě oslavuje svoje patnáctiny a připravuje novou desku, tak neváhej a přijď se i s přáteli dobře pobavit !!! Akce se koná pod hlavičkou festivalu Jeden svět, už od 18h projekce filmů “Šmejdi” a “Hra o kámen”. V předprodeji celý večer za luxusních 90 Kč !!!
Fcb událost: https://www.facebook.com/events/4284769…

Zobrazit všechny názory