BENEFIČNÍ KONCERT - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BENEFIČNÍ KONCERT 13 let / Polička

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek BENEFIČNÍ KONCERT si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

40 let uplynulo, Terra Sancta na dosah

Upraveno:


Punkeři již po osmé finančně podpořili Záchranou stanici Zelené Vendolí.
A nejen oni !
.
29. sprna se v Květné u Poličky konal 8. Benefiční punk koncert na, kterém se sešli skoro dvě stovky punkerů i nepunkerů, aby pomohli Zelenému Vendolí.
V předchozích letech pořádající kolektiv Rohanovy děti patřící ke kapele Mentálně narušená Moucha prostřednictvím 7 koncertů daroval Zelenému Vendolí 82 630 korun.
Tento rok se jednalo o poslední koncert jehož neoficiálním cílem bylo dosáhnout hranice 100 000. A to se i přesto, že akce byla dělaná v duchu D.I.Y. ( bez reklam a hlavně v rodinném duchu s lidovými cenami a ohledem na pohodlí návštěvníků ) povedlo !!!

Na fotografii je první zleva Jakub Bukva Mašek hlavní pořadatel akce, který předal výtěžek z akce 19 000 korun. První z prava je starosta obce Květná ing. Petr Škvařil, který za Květnou daroval 5000 korun. Druhý z prava je Jakubův kamarád a spolužák Jan Smejkal, který inspirován úspěchem punkerů daroval částku 10 000 korun. A druhý zleva je Josef Zelený, kterému celá předaná částka 34 000 trošku vyrazila dech :)

**************************************************************************************
Toliko oficialit.
Já za sebe mohu říct, že jsem moc rád, jak akce proběhla, byl to důstojný odchod a uzavření jedné kapitoly punkerů a nepunkerů z Poličky a okolí, kteří dokázali, že když se chce a společně se táhne za jeden provaz dají se vytvářet hodnoty a "něco tu po nás zůstane" !
A navíc se mi splnil sen a dosáhlo se "kulaté" částky 101 630 korun. Jsem hrd a pyšen :)

Samozřejmě by to nešlo bez spousty dobrovolníků, kteří na akci dřeli jako koně jmenovitě Punk máma, Vendy, Bobek, Praterka, Palička, Zuzka, Glumvid, Arny, Luciána, Hnědačka, Matýsek, Maruška, Fanda, Fík, Kalda, Kalda light, LuckaJíta, děcek z Květné a dalších na které jsem zapomněl. Bez nich by to nešlo a patří jim velký dík.
A je třeba zmínit, že za ty roky všichni dobrovolníci co na akci makali udělali práci v hodnotě (zaokrouhleno dolu) cca 300 000 korun !

No a to je definitivní konec.
Pěkný to měl :)

Jakub Bukva Mašek - hlavní pořadatel.
.
.
.
.
.
ps: vesmírné zákony fungují neúprosně - když něco starého končí něco nového začíná.
Příští rok se s kolektivem pokusíme uspořádat nový benefiční koncert, který se, ale už nebude týkat punku, spíše měkčích stylů hudby jako ska, reggae atd. a cílová skupina budou děti :)

FOTKY :

http://qwapo.rajce.idnes.cz/8.KONCERT_BENEFICE_NA_UTULEK_Z…/

http://matoskah.rajce.idnes.cz/Vendoli15/

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kouba

Ahoj,
taky se moc těšíme!! Vždy rádi podpoříme dobrou věc...
IS

Zobrazit všechny názory