balujarda - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

balujarda Muž, 60 let / Všetaty

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek balujarda si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

25.9.2010 Podzimní vyjížďka a večer Rockový nářez

A je tu pomalu konec sezóny,už se toho asi moc nenajezdí. Já tedy letos neměl čas na motorku vůbec. Dělám rekonstrukci baráku a každý volný čas věnuji bydlení. Proto jsem se těšil na PODZIMNÍ VYJÍŽĎKU ,že se zase jednou svezu.
Jenže osud mi moc nepřál.S manželkou jsem projel autem trasu vyjížďky,napsal podrobný seznam trasy a předal přátelům k prostudování. Jsou to kamarádi,kteří mi pomáhají zabezpečit průjezd křižovatkami.
Dohodli jsme se,že si to celé projedeme den předem na motorkách. V pátek 24.9.2010 jsme se sešli ve Vinoři na benzínce a vyrazili na kolečko .Bylo krásně a teplo a tak nám nic nebránilo si užít jízdu.První plánovaná zastávka byla v Byšicích na benzínce,tady se probralo pár věcí ohledně zabezpečení křižovatek a vyrazilo se na další trasu do obce Nosálov.Jenže osud chtěl něco jiného a po ujetí cca 2 Km, jsem se střetl s laní a další cesta pro mně nebyla možná .
Odehrálo se to tak rychle,že si to pořádně ani nemůžu vybavit,ale přes veškerou smůlu,jsem měl nad sebou rotu ANDĚLŮ !!!
Po tomto střetu to odnesla jenom naražená levá noha a uražený předkop s řadičkou,dokonce jsem to ustál a ani si nelehl .
"PROSTĚ OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ ".

Dál jsem už nemohl jet a tak Tomáš zavolal domů a přijela pro mně dodávka. Než přijela,tak jsme se dohodli na zkrácení trasy ze 125 Km na 80 až 90 Km.
Motorka se odvezla do servisu "MV2" a kamarádi si to jeli projet beze mně.
Sobota ráno už nebyla tak hezká jako pátek,zamračeno,ale teplo a bez deště. Sraz na vyjížďku byl po dvanácté v Hovorčovicích,sjelo se 38 motorek a vypadalo to,že to snad projde bez deště. Jenže kolem třinácté hodiny začalo pršet,tak jsem navrhl,že to zrušíme. Reakce mně však překvapila,nikdo o zrušení nechtěl ani slyšet a jak déšť na chvilku ustál,tak vyrazili na vyjížďku (beze mně,po srážce s vysokou to nešlo ). V Byšicích byla naplánovaná zastávka,ale už zase začalo pršet,tak se znovu zkrátila vyjížďka a co nejrychleji se všichni vraceli zpět do Hovorčovic. Celá trasa měřila cca 62 Km .
Tady je čekal pozdní oběd a to "gulášek a vepřové výpečky od Ády "!!!
Po jídle se to všechno rozprchlo k domovu, převlékli se do suchého a zase se vrátili zpět. Tady byl totiž večer "ROCKOVÝ NÁŘEZ" ,který nám zpestřily výborné kapely :
...BALDY BAND , HOUPACÍ KŮŇ A BOBR CHUTNÁ 2x ...
Více o akci vám řeknou fotky,které najdete na mém webu v galerii

http://balujarda.wz.cz

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Narušené spojení

Ahoj, protože jsi náš fanoušek, rádi bychom ti dali vědět, že na našem profilu si můžeš poslechnout dvě zcela nové písničky z našeho prvního singlu Chichot, který jsme právě vydali! Budeme rádi za každý názor a rádi tě uvidíme na koncertech! :)
Narušené Spojení

Zobrazit všechny názory