Padlej (kdo ví odkud)
Jak tak koukám, tu pozvánku si poslala taky kde komu...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jak tak koukám, tu pozvánku si poslala taky kde komu...
byla tu...asi ji admin smaznul....:(
v tomto pripade o hudbu vazne nejde. ja si nazivo poslechnu snad vsechno. ale to misto a ty lidi kolem toho, to je pruser.
hej to vyzni dost uchylne:D toho si radeji nikdo nevsimejte...vid KUBO!!!!!!:D
to neznamena, ze mam neco proti nekomu z vas, to vubec nee :-) jenom to misto nemam rada a par let uz jsem tam urcite nebyla. ale jak rikam, treba spadnou nebesa a zajdu tam. posledni dobou se docela i prekonavam :-D
Lucka je upé ÚŽASNÁ :D:D:D:D (a ona ví proč sem to napsal :D:D:D)
dost ráda bych přišla ale do black shadows mě nikdo nedostane před několika víkendy jsem si tam zlomila nohu my own's story
to cekej :-D ale treba spadnou nebesa a ukazu se v black shadows
nj to vis:)