Neliq
MLASK!!! Chtěla jsi vzkazy, tak já teda vzkazuju :-))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
MLASK!!! Chtěla jsi vzkazy, tak já teda vzkazuju :-))
jo ale to bylo neco mezi nebem a zemi, respektive taje kremikoveho sveta :o) a co rikas na nasi tvorbu?
tak moc radi splnime tve prani a nechavame zde vzkaz s pozvankou na nas profil... jeste chvili pockej at je to vzruseni vetsi az budes objevovat neco noveho a neznameho :) tak i my se tesime na nejaky vzkazik...
tak moc radi splnime tve prani a nechavame zde vzkaz s pozvankou na nas profil... jeste chvili pockej at je to vzruseni vetsi az budes objevovat neco noveho a neznameho :) tak i my se tesime na nejaky vzkazik...
To nevím, ale určitě dobře
Hjůůůůůůůůů,MUNCH GOES ON!!!!:)
jo vim :D
:) sem rada, ze se ti foos libili :-D dokonce sem ti chtela poslat odkaz, kde sem je vyhrabala- ale bohuzel uz sem to nenasla :( tak sry... Ale Dave Grohl 4ever :) taky tu mas moc pekny jejich pics :)
hej jako tri fotky na kterejch jsem ja jsou nakych 10 nejprohlizenejsich:D to jsem hvezda
helou athi, děkujem za podporu, zdraví TCH!