Řimi
V tom pripade chvalim ten tvuj...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V tom pripade chvalim ten tvuj...
jeeee:) Munch
heh :) cau...pridavam...
no co:Dprej jsou ty obrazky uchylny:D :(
Zase nic novýho... už se niiikdy nepudu :D
Xavier Baumaxa
PUNKROCKOVÁ PAŘBA NA KONÍRNĚ
11.7. 08 Rumburk konírna
START: 18. hod.
Kapely:
WRATA WOT STODOLI /alter rock / Rumburk
http://bandzone.cz/wwskapela
ČACHOCHBILI /punk / Děčín
http://bandzone.cz/cachochbili
TAHEM ZAPNI /grunge / Kamenický Šenov
http://bandzone.cz/tahemzapni
vstup:40,- jste srdečně zváni :)
lol? ty si... docela.....no jak to říct aby tě to neurazilo :-D chytrá....modra všude moudra to se v DC nevidí :-D zdravim
diky za pochvalu fotek :-)