Kirtar
Chybí mi tam slovo v poslední větě, "...moc rád (teď teda fakt nevim co jsem chtěl napsat - co třeba "rozjedu"? :-D) nějakou debatu..." :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chybí mi tam slovo v poslední větě, "...moc rád (teď teda fakt nevim co jsem chtěl napsat - co třeba "rozjedu"? :-D) nějakou debatu..." :)
Ahoj...jo, viděl jsem Addendum, a zapůsobilo to na mě stejně silně jako první díl - je to zajímavej pocit, když si to pouštíš a vůbec netušíš co tě čeká, a minutu po minutě si uvědomuješ: "Jo sakra, tohle je vlastně poprvý, co se opravdu dokážu ztotožnit s tím, co vidim...tohle zní logicky a rozumně." A taky dost děsivě, když si uvědomíš, že vpodstatě celej život žiješ více či méně ve lži...tohle téma je obávám se na hodně dlouho. Ani nevíš jakou radost mám já z toho, že se o tohle taky někdo zajímá...přitom je to tak strašně důležitý, tohle by měli promítat ve všech školách povinně každej tejden aspoň jednou přece!!! Napsal bych toho sem ještě spoustu... no, určitě se dříve či později potkáme někde na koncertě, tak s tebou moc rád nějakou debatu, když budeš chtít.
Zdravíčko sličná slečno, díky ti moc za support!!! Vážíme si toho! Měj se! Za SC D.I.E. Inquisitor
myslíš si to???a ty mě znáš?co o mě víš?pověz mi to:)co si myslíš, že poslouchám???:)
no tak at se ti daří :)
na klavír jsem hrála taky ale pak mě táta ukecal at jdu k Suchánkov:Da máš nijakou kapelu nebo jsi hudebnice na volný noze?
ahoj
jo jasně že jo,obvzláště máš na mysli tu kapelu ve který jsem hrála a hráli jsme na střeláku:D a ty na něco hraješ?
Ahoj Lusiet, tuhle sobotu v klubu Progressive zahrajeme na velikonoční párty po boku skvělých kapel MADCULT (SK), SIN THE EIGHTH a UNAFFECTED EVOLUTION, tak doraž pořádně zapařit.)
Hell-ou!
Zveme Tě do Děčína na 17.4., kde se uskuteční v prostoru klubu Biograffs akce s názvem:
Fiesta není siesta, aneb je to fuška, ale někdo to slavit musí!
NOT! - fastcore/extreme hardcore Teplice http://bandzone.cz/not
TUPAK AMARU - total diy anarcho punk Orlová http://amaru.wz.cz
BLU-82/B - fastcore blázinec Děčín, 2 roky kapely!
http://bandzone.cz/blu82b
RAINCOAT 34 - punk'n'roll Ostrava / Francie
http://bandzone.cz/raincoat34
RAPSÖD - trash / punk Jihlava
http://www.myspace.com/rapsodthrashers
EX-LEX - crust / punk sekec Brno, ValMez
http://bandzone.cz/exlex
Začátek opravdu v 19:00!! vlez 100,-
Na místě distro a DIY secondhand
Více info o akci a kapelách najdeš na http://beg.blog.cz/0904/fiesta-neni…
Tak doufám, že 17. naviděnou/slyšenou!
. hdt hdthdtjfdzjzfdhbd gsrg sg