Lusiet medituje ovečky - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lusiet medituje ovečky Žena, 34 let / Děčín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Lusiet medituje ovečky si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Kirtar

Chybí mi tam slovo v poslední větě, "...moc rád (teď teda fakt nevim co jsem chtěl napsat - co třeba "rozjedu"? :-D) nějakou debatu..." :)

Kirtar

Ahoj...jo, viděl jsem Addendum, a zapůsobilo to na mě stejně silně jako první díl - je to zajímavej pocit, když si to pouštíš a vůbec netušíš co tě čeká, a minutu po minutě si uvědomuješ: "Jo sakra, tohle je vlastně poprvý, co se opravdu dokážu ztotožnit s tím, co vidim...tohle zní logicky a rozumně." A taky dost děsivě, když si uvědomíš, že vpodstatě celej život žiješ více či méně ve lži...tohle téma je obávám se na hodně dlouho. Ani nevíš jakou radost mám já z toho, že se o tohle taky někdo zajímá...přitom je to tak strašně důležitý, tohle by měli promítat ve všech školách povinně každej tejden aspoň jednou přece!!! Napsal bych toho sem ještě spoustu... no, určitě se dříve či později potkáme někde na koncertě, tak s tebou moc rád nějakou debatu, když budeš chtít.

InquisitorSC

Zdravíčko sličná slečno, díky ti moc za support!!! Vážíme si toho! Měj se! Za SC D.I.E. Inquisitor

Wenia

na klavír jsem hrála taky ale pak mě táta ukecal at jdu k Suchánkov:Da máš nijakou kapelu nebo jsi hudebnice na volný noze?

Wenia

ahoj
jo jasně že jo,obvzláště máš na mysli tu kapelu ve který jsem hrála a hráli jsme na střeláku:D a ty na něco hraješ?

BEG - pá 20.1. Punk rock mejdlo!

Hell-ou!
Zveme Tě do Děčína na 17.4., kde se uskuteční v prostoru klubu Biograffs akce s názvem:
Fiesta není siesta, aneb je to fuška, ale někdo to slavit musí!

NOT! - fastcore/extreme hardcore Teplice http://bandzone.cz/not

TUPAK AMARU - total diy anarcho punk Orlová http://amaru.wz.cz

BLU-82/B - fastcore blázinec Děčín, 2 roky kapely!
http://bandzone.cz/blu82b

RAINCOAT 34 - punk'n'roll Ostrava / Francie
http://bandzone.cz/raincoat34

RAPSÖD - trash / punk Jihlava
http://www.myspace.com/rapsodthrashers

EX-LEX - crust / punk sekec Brno, ValMez
http://bandzone.cz/exlex

Začátek opravdu v 19:00!! vlez 100,-
Na místě distro a DIY secondhand
Více info o akci a kapelách najdeš na http://beg.blog.cz/0904/fiesta-neni…

Tak doufám, že 17. naviděnou/slyšenou!
. hdt hdthdtjfdzjzfdhbd gsrg sg

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 2830323436384042 43 44 45 46 47