Lusiet medituje ovečky
odpoved je ukryta v poslednim slove,posledni vety:Djit ven?:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
odpoved je ukryta v poslednim slove,posledni vety:Djit ven?:D
Nějak se nám nedaří se střetnout na tom interfernetovým virtualním prostoru cooo? blečím...když jsem v práci a on-line, tak ty trčíš ve škole a po práci zase žiju a nesedím jak hruška u compijuteru..hmmm...jak z toho kruhu ven?
Ahoj Lusiet(bojí se tebe),
SUNSHINE + FLY FLY FLY ÷÷÷÷÷ SHOWS / GIGS
ČEKNI PROFIL
÷GIVE ME ÷ GIVE ME ÷ GIVE ME ÷
YOUR FUCKING HAND
NEW SONG
Ahoooj ! Druhá (a zatím poslední xD) písnička ze studia zveřejněna! Zavítej, poslechni, pochval xD Díky, ZV*ß
Ahoj Lusietko!
Na našem profilu jsme pro Tebe přichystali dvě zbrusu nové písničky.
Příjemný poslech a nezapomeň komentovat!;)
Tvoje Apatheia
Jéééé...musím ještě dodat :) červenýho trpaslíka miluju...nejaradši mám direktívy..jednu sem fouknu.. d.č. 196156 Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude bez soudu propuštěn ! hihi
Jenže já tu nemám profil a ani mít nebudu :D takže i když se podepíšu, tak to beztak bude pořád anonym :) já vím, je to trapný...a proto Ti napíšu své ajsikjů numero, pokud máš chuť také poznávat, tak napiš...třeba už budu zdílnější :D 310226520
Tak to jsem zvědavej na kolika se to zastaví... :-D
tak se prosimte podepis...at vim...s kym mam tu cest..