Lost in New York
Ahoj fotografko,
rádi bychom tě pozvali na poslech naší hudby a také na náš první koncert 12.7. do Rock Café!
Měj se famfárově :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj fotografko,
rádi bychom tě pozvali na poslech naší hudby a také na náš první koncert 12.7. do Rock Café!
Měj se famfárově :-)
Zdravim a úvodem se omlouvám za spam... Rád bych Vás ale pozval na již tento pátek (4.6.) do děčínského klubu Biograffs na akci nazvanou DEATH NIGHT! zahrají:
LIFE ENDS
Grindcore hc - Baden-Württemberg (Ger)
http://www.myspace.com/lifeendsgrindcore
DKV
thrash/metal - Nymburk
http://bandzone.cz/dkv
KEEP ON ROTTING
death/technical/acid - Litoměřice, Meziboří
http://bandzone.cz/keeponrotting
EFECTO DESPOTISMO death/core/slamming brutality - Krupka
http://bandzone.cz/efectodespotismogang
NEKROLOG
death metal - Děčín, Česká Kamenice
http://bandzone.cz/nekrolog
Akce vypukne co nejblíže 20. hodině, vlez 70 kaček.
Jedná se o první koncert v klubu pod novým vedením, tak přijďte podpořit, ať se na to hned nevyprdnou!!
xdnfqe
BEG pořádá:
Toto pondělí, 24.5.2010, vystoupí v děčínském klubu Biograffs (U Ryby) dvě vyjímečné kapely z Japonska a Holandska. Jejich tour nevychází přesně podle představ, a tak přijali pomocnou ruku BEG. Máte jedinečnou možnost vidět kapelu, která je v Japonsku velice populární a plní celé sály, třeba jako předskokani Between The Buried And Me. Kapely určitě potěší, když budou mít pro koho zahrát. Přijďte je podpořit!
Takže od 20:00 toto pondělí (24.5.2010) u Ryby:
PALM - Japonsko
http://www.myspace.com/palmjp
MY CITY BURNING - Holandsko
http://www.myspace.com/mycityburning
Vstupné: nízké!
fswzoxwnjltt
Ahoj Lusiet medituje ovečky, dovolujeme si tě pozvat na třetí kolo soutěže kapel do pražské Modré Vopice v úterý 25.5.2010. Začátek už ve 20! Vstupný zadáčo!
Ahoj, sorry za spam. Pokud o tom snad ještě nevíte, tak vězte, že všichni se chystají tuhle sobotu 10.4. do děčínského klubu Garage (areál kina Sněžník), protože se tam večer představí hned pět kapel!
Od 21:00 zahrají:
WITH ABANDON (Německo)
--- http://bandzone.cz/withabandon
APOSTATE (Praha)
--- http://bandzone.cz/apostate
SIN THE EIGHTH (Chrastava)
--- http://bandzone.cz/sintheeighth
ANIME TORMENT (Litoměřice)
--- http://bandzone.cz/animetorment
BLEEDING ENTRAILS (Litoměřice)
--- http://bandzone.cz/bleedingentrailss
Přijďte podpořit diy akci! Vstup je kilo, tedy dvacka na kapelu ;).
bllhadabmq
Hej hola dík že se na zkoušce nevyděsila a dokonce si nás přidala! Díky díky za potvoru, teda podporu...
Čau Lucko, tady Wittgenstein Circle. Hlásím, že na mým profilu teď najdeš dva zbrusu nový tracky, který jsme vytvořili s děčínskou básnířkou Anicou Jenski. Užívej:)
Ahoj, Lusiet. Rádi bychom Tě prostřednictvím tohoto spamu pozvali na naši rockovou mši do Kostela hříchu. :-) http://bandzone.cz/grock
Čau, dík za přidání! Přijď někdy na koncert;-)
Zdravíme!
Taktéž otráveni z dlouhé zimy a flákajícího se jara? Přijďte s námi oslavit jeho astronomický příchod a ukázat zimě prostředník a zahnat jí tak alespoň do listopadu pryč!
Tákže v neděli 21.3. v DC v klubu Biograffs zahrají:
SLEAZY INC. CORPORATED (http://www.myspace.com… - 3 sličné dívky z německého Lipska, post punk/grunge atp. s líbivými zpěvy
PARALYSIS (http://bandzone.cz/paralysis) novoborská psychedelic-post hardcore cházka, co ví, že pozdě na štafónek tróbit
EMA MELE MASO (http://bandzone.cz/emamelemaso) crossover z Kamenického Šenova, 3 klucí zvládnou nadělat pořádnej vesnickej bordel
Začátek akce v 19:00 a konec muziky do v 22:00, ať můžem svěží zmáknout jarní pracovní den. Inu zimo: fuck!
iufyjaj