ANTITREND FESTIVAL 2022 - sobota 25.6.! - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ANTITREND FESTIVAL 2022 - sobota 25.6.! Muž, 41 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ANTITREND FESTIVAL 2022 - sobota 25.6.! si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

AT fest 2022 je za námi!

Takže 18. ročník AT festu je zdárně za námi! Uf, bylo to náročné, ale doufáme, že jste si to náležitě užili. V prvních řadě je potřeba poděkovat všem fans, co se na akci dostavili a podpořili tak kapely i fest samotný. Úžasné atmosféra jako ostatně každý rok! Další poděkování patří všem kapelám, které předvedly parádní sety, nehledě na menší technické potíže (za které se omlouváme) či last-minute zrušení vystoupení kapely Sun of the Suns. A v neposlední řadě velký dík všem kamarádům či kamarádkám, kteří se na akci podíleli (na pódiu, na vstupu, odvoz věcí, zapůjčení či oprava aparatury, chystání či úklid areálu atd.) - bez vás všech by tato akce vůbec nemohla být. Ještě jednou všem patří velký dík! A za rok se opět uvidíme! A možná ještě jednou na stejném místě - během následujících pár měsíců budeme moudřejší. Datum příštího ročníku zveřejníme brzy! Opatrujte se přátelé!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

♬♪♫ grindcorizer ♫♪♬


Bez profilu

KANDAR je Nejlepší česká grind core kapela roku 2021

Enormic

Zdravíme, jsme mladá Hard rock - punková kapela která si rada zahraje na všech možných akcí tohoto a podobnýho žánru... Poslechni si naší tvorbu... Víš o nějaký akci, koncertu nebo festivalu kde shání kapely jako jsme mi? Ozvy se, rádi přijedem zahrát!!! Čest Rock "N" Rollu!!..

Tady přikládám odkazy na náš BANDZONE : http://bandzone.cz/_75714
na FACEBOOK : https://www.facebook.com/ENORMIC-232501…
a na VIDEOKLIP : https://www.youtube.com/watch?v…

Zobrazit všechny názory