ANTITREND open air festival 2020 - sobota 27.6.2020! - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ANTITREND open air festival 2020 - sobota 27.6.2020! Muž, 40 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ANTITREND open air festival 2020 - sobota 27.6.2020! si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Letošní ANTITREND je za námi...

Upraveno:

Moc moc děkujeme za vaši přízeň a podporu! Včera to byl NESKUTEČNEJ masakr!!! Rekord byl pokořen o pár set hlav (!!!) a ta atmosféra byla až magická! Doufáme, že nám zachováte svou přízeň a že se uvidíme zase za rok.

Rádi bychom za pořadatelský tým AT festu uvedli, že občerstvení (ani WC) není v naší režii. Nemáme tedy možnost jakkoliv ovlivnit kvalitu, cenu či značku piva, natož pak počet výčepů, které se v areálu objeví. Letos se alespoň podařilo navýšit počet výčepů o okýnko do hospody, nikdo ovšem nemohl tušit, že vás přijede letos tolik, proto ty fronty... Nicméně pokusíme se do příštího roku domluvit nějaké zlepšení, uděláme maximum, co je v našich silách.

Těm nejdůležitějším - tedy všem fans (bez vás by fest nemohl existovat) - jsme již poděkovali, nyní bychom rádi poděkovali také všem těm, kteří jakkoliv pomohli se samotnou realizací a propagací akce a v neposlední řadě také všem 13 kapelám, které předvedli naprosto skvělé sety. MOC DĚKUJEME! Datum na příští ročník je potvrzen, událost níže, první dvě kapely již potvrzeny (BLOODTRUTH a NECROSY z Itálie), další budeme postupně přidávat, takže sledujte novinky přímo na události. Letos byly kapely čistě v české režii, příště dostanou prostor hlavně ty zahraničí, krom osvědčených jmen se budeme snažit přitáhnout zajímavé kapely, které v našich končinách jen tak často neuvidíte. Už teď se na vás těšíme! 

https://www.facebook.com/events/555616685133581/

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Enormic

Zdravíme, jsme mladá Hard rock - punková kapela která si rada zahraje na všech možných akcí tohoto a podobnýho žánru... Poslechni si naší tvorbu... Víš o nějaký akci, koncertu nebo festivalu kde shání kapely jako jsme mi? Ozvy se, rádi přijedem zahrát!!! Čest Rock "N" Rollu!!..

Tady přikládám odkazy na náš BANDZONE : http://bandzone.cz/_75714
na FACEBOOK : https://www.facebook.com/ENORMIC-232501…
a na VIDEOKLIP : https://www.youtube.com/watch?v…

Basement Confinement

ahoj,jestli máš rád grindcore,tak zkus podpořit nějakou z těchto akcí: DISTURBANCE PROJECT (grind,madrid) + RAGEOUS INTENT (grind,madrid)
25.4. brno,vegalite + HIGH PURITY,KONFIDENT
26.4. uh.hradiště,mír + BOLEST BUDE VĚTŠÍ (vstup: 70kč)
27.4. žiar nad hronom,holy cross pub + ALEA IACTA EST
29.4. bratislava,fuga + ALEA IACTA EST
30.4. praha,baryton + NEEDFUL THINGS,FLUMMOX
01.5. orlová,futra + SHEEVA YOGA

Zobrazit všechny názory