Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

jimmie01 23 let / Los Angeles

Profilový obrázek jimmie01

Playlist je prázdný :(

Fanoušek jimmie01 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

UKTVNow Apk for Android, PC, Windows Free Download

Download UKTVNow Live TV App for Android. The UKTV Today Television lives. Several internet streaming apps on the internet are deceiving in nature and they just attempt to inject malware into your device. These apps ask for permissions which are not required for their operation.

I recommend you to give Best suited to the operation of the app. It's possible to discover permissions. Because such programs can be potentially malicious and harmful on your phone and also to you as an individual by harassing the solitude.

The programs That Are not downloaded from trusted sources like Google Play Store or Amazon Store could be potentially harmful and malicious for your phone and you as an individual by harassing the privacy. So, I recommend you to grant. Permissions can be found by you.

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
13
Profil registrován
14.9.2018