amazonka007 - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

amazonka007 Žena / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek amazonka007 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Stepan

Ahoj, zvu tě srdečně na profil mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár našich songů. Konečně tam přibyla i první česká písnička. Když se zalíbíme, tak moc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených kapel. Kdyby byl zájem, tak tady je náš FB - www.facebook.com/bonebroke . Děkuju a měj se. Tomáš

Unborn

Zdarec!

Chtěli bychom Tě pozvat na pražskou zastávku NOVEMBER MASSACRE TOUR 2011, kde zahrajem po boku velikánů jako TORTHARRY, F.O.B. a DEATHSTAR!!!
Vidět nás můžeš v sobotu 5.11. v klubu EXIT-US (www.exitchmelnice.cz - poblíž metra Českomoravská) v Praze.

Info o akci:
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…

Měj se a věříme, že se potkáme na koncertě.
Za UNBORN - Filip

P.S.: Pokud chceš vědět, co se děje u UNBORN jako první, lajkni nás na Facebooku: http://www.facebook.com/unbornband