Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

alysek 38 let / Praha

Profilový obrázek alysek

Playlist je prázdný :(

Fanoušek alysek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední názory

Ctibor

Zdravím tě!

rád bych tě pozval k obhlédnutí našeho profilu - http://bandzone.cz/dysangelium Jsme nová partička z Pardubic a dali jsme se dohromady po dlouhé nečinnosti dvou kapel Sabathory a Klan. Případně dík za okomentování naší tvorby ať víme co je dobré a na čem ještě zamakat, každý názor je pro nás důležitý :-) Ctibor

Aktarum

Ahoj,

Tvá oblíbená kapela a další se na konci března objeví na PAGAN/FOLK METALOVÉ akci a to hned třikrát po ČR v rámci DAWN OF HEATHEN WARRIORS Tour 2012. Kapely PANYCHIDA, PRAROD, NOTHGARD, AKTARUM a ODRAEDIR spolu stanou na jednom pódiu v Plzni v klubu WATT, v Praze v klubu EXIT-US a v brněnské MELODCE v tomto pořadí 22., 23. a 24. BŘEZNA. První kapela začíná hrát v 18:30. Už teď jsou k dispozici VSTUPENKY na tuto akci na barech zmíněných klubů za PŘEDPRODEJNÍ CENU 180 Kč, v den koncertu pak bude lístek za 230 Kč. Množství lístků je omezené, proto neváhej, včasné zajištění je výhodou piva a půl. :-)

Vzhledem k tomu, že touto akcí oslavujeme pohanství, nebude chybět ani medovina. PRVNÍCH 50 PŘÍCHOZÍCH DOSTANE na uvítanou PANÁKA MEDOVINY slovenské firmy Apimed, jež se stala partnerem akce.

Informace sleduj na stránce http://bandzone.cz/fan/dohw , kde se dozvíš všechno užitečné. Pro bližší dotazy zde můžeš nechat komentář nebo napiš mail na dohw@email.cz .

Měj se a na viděnou

Trollour/Aktarum

Zobrazit všechny názory