Adash - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Adash Muž, 38 let / Jablunkov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Adash si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Odraedir

Ahoj,

Rádi bychom Tě pozvali na PAGAN/FOLK METALOVOU akci, která se uskuteční hned třikrát po ČR. DAWN OF HEATHEN WARRIORS Tour 2012. Kapely NOTHGARD (DE), PANYCHIDA, AKTARUM (BEL), ODRAEDIR a PRAROD (SK) spolu stanou na jednom pódiu v Plzni v klubu WATT, v Praze v klubu EXIT-US a v brněnské MELODCE v tomto pořadí 22., 23. a 24. BŘEZNA. První kapela začíná hrát už v 18:30. Již teď jsou k dispozici VSTUPENKY na tuto akci na barech zmíněných klubů za PŘEDPRODEJNÍ CENU 180 Kč, v den koncertu pak bude lístek za 230 Kč. Množství lístků je omezené, proto neváhej, včasné zajištění je výhodou piva a půl
Vzhledem k tomu, že touto akcí oslavujeme pohanství, nebude chybět ani medovina. PRVNÍCH 50 PŘÍCHOZÍCH DOSTANE na uvítanou PANÁKA MEDOVINY slovenské firmy Apimed, jež se stala partnerem akce.
Informace sleduj na stránce http://bandzone.cz/fan/dohw , kde se dozvíš všechno užitečné. Pro bližší dotazy zde můžeš nechat komentář nebo napiš mail na dohw@email.cz .

Měj se a na viděnou

Křen/Odraedir

Cross The Rubicon

Dobrý den přeji,

jménem kapely Cross The Rubicon, jež se line na vodách progresivního brutálního deathcore, bych si rád touto cestou dovolil pozvat Tě na náš čerstvě založený profil.
Relativně nedávno jsme nahráli vzorky všech 4 songů, které již máme kompletní.
Jedná se stále o nahrávku ze zkušebny, nicméně věříme, že určitě velmi mile potěší :)

Díky a příjemné odpoledne :)

strigoii_mortii & Cross The Rubicon

Prarod

Zdravime...

Trencianska kapela Prarod ma ako jedina zo Slovenska a Ceska sancu hrat po boku kapiel ako IMMORTAL alebo ENSIFERUM...len treba dostat najviac hlasov v ankete na facebooku tak ak tam mas profil tak by sme boli vdacny keby zahlasujes za Parod ( lebo nam skomolili meno :( )

http://apps.facebook.com/umfragen/?u=15…

za kazdy hlas velmi dakujeme :)

Scound

Ahoj,
Po půlročním odpočinku se vracíme zpět na podia v plné síle a nasazení! :-) Tak pokud chceš být mezi prvníma co chce vědět o novinkách SCOUND a cheš podpořit, tak si nás přidej na našem FCB ( http://www.facebook.com/pages/Scound/53… ) Díky moc za podporu !!!! a nezapomen si poslechnout náš nový song THE END !