Fo-shan /Ex Archa/25.9.Ostrov
A je to:)Pak mi naky plakaty dej,hodim do Amphenolu a do Jachymova.Pekny plakaty...libi..
Jakej pouzivas programek na ty tvoje klipy???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
A je to:)Pak mi naky plakaty dej,hodim do Amphenolu a do Jachymova.Pekny plakaty...libi..
Jakej pouzivas programek na ty tvoje klipy???
Zdar Abe,jak se dari?Kdy budes mit plakaty na Debustrol?Jak se menuje ten program,jak v tom strihas ty klipy?Ja uz sem nainstaloval vsechno mozny,ale pokazdy sou k nicemu...porad
Zdar bejku,hazim do pratel
Jako autorovi prvního příspěvku na našem profilu ti zahrajeme písničku na přání . (Nesmí to bejt ale Napalm nebo Debustrol !!):-D
Dík za new video.Těším se na duben.Zdravím tebe a tvoji rodinu.S pozdravem Houškin EX ARCHA.
čau čau, dickec ;-) tobě taky, šviháku jeden ... f chodově rozjedem litvu ... ft5
Cao Abe...tak dik za ten klip,je to dobry.uz ho mame na strankach....mrkni na to...jeste jednou dik a pak mi jeste vypal ty koncrty....mej se...Foshaan