Kto chce čo chce
Ahoj vypočuj naše songy pripadne pridaj názor, zatial diki -:o)
Ahoj vypočuj naše songy pripadne pridaj názor, zatial diki -:o)
Ahoj,
rád bych tě pozval na profil našeho tria. Uploadnul jsem naše cd, takže pokud se ti bude líbit, budeme velice rádi. Měj se pěkně,
ahoj Miloš & Electric Blue.
Ahoj monusiiiik,
pozývame ťa na koncert 7.3. v Novej Pekárni v Nitre - YOUR SPRING TOUR 2009