Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Joey The Ledged (Ad Libitum) Muž, 26 let / Kroměříž

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Joey The Ledged (Ad Libitum) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Již dva roky :)

Máme tu 22.01.2014 a to znamená, že to je dva roky, co jsme si splnili jeden z našich snů a natočili k výročí pěti let kapely DVD Ad Libitum - Pět let naživu. Byl to krásný večer a my na něj do dnes vzpomínáme. Co vy? Jak se vám tento večer líbil? My věříme že moc a proto, kdybyste zatoužili vrátit se alespoň částečně zpět, můžete nás podpořit a toto DVD si koupit ZDE! 

Youtube Video K-waRkLIa24Youtube Video K-waRkLIa24

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

My Wave

Ahoj, pokud ti chybí My Wave, můžeš zkusit novou kapelu jejich kytaristy - Corps of Noise ( http://bandzone.cz/corpsofnoise ). Bude skvělý, když si je poslechneš / úžasný, když jim napíšeš jak se ti líbí a BOŽÍ, když si je přidáš do oblíbených a staneš se fanouškem.
Díky Daniel (ex-My Wave,Theresa)

Imortelka

Ahoj,
ráda bych Tě pozvala na super akci s názvem Metal Girls Night, která se uskuteční 7.2. 2015 od 20.30 hodin, v klubu Stará masna v Kroměříži. Zahrají kapely Imortela, Andragona a Spirit(s)Days. Všechny kapely spojuje to, že mají ve svém čele zpěvačku!!

https://www.facebook.com/events/6649698…

Zobrazit všechny názory