Arafat
Excelentni!!!!Jo!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Excelentni!!!!Jo!!
Díky za vzkaz na Invasion To Privacy. Máme zájem o jakoukoli spolupráci. Pište na: onyvlt@koop.cz
Ondřej
Išteném bizón jako to?
Hzzzz
Diky za vzkaz na našem profilu! taky good muzzik! Hej , to by chtelo neco udelat dohromady, u¨nas i u vas par spolecnych koncertu! Kdyztak Helpness@seznam.cz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kokotiská dosť dobré!
Spěv je dobrý jen to chce trochu přitvrditi!
som 666 navstevnik Vasej stranky,tak pisem.hehe
Viac napaditeho spevu by som privital a trosku mozno aj zrychlil,ale inak na Slovac je to skvely sound a muzika zaroven!!!
Co k tomu dodat???Uz len zdravie a chut na este lepsie skladby na ktore som velmi zvedavy!!!Je to jedna z mala kapiel co to naozaj vie!!!!Drzim palce chlapi!!!
Dobri ogari!!!!