IG-elit
Čago,něco dáme,dělam ted malej festáček u Budějovic,tuším 26.5.07 sobota,tak dám vědět,pokut budete mít zájem.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čago,něco dáme,dělam ted malej festáček u Budějovic,tuším 26.5.07 sobota,tak dám vědět,pokut budete mít zájem.
Recenzia na INcipite plne zodpoveda muzike!Niet co dodat.Najlepsia Thrash kapela Slovenska!!!čiko!
Dobrž,dobrý-mimochodem,na incipitum.sk jsme s kapelou,mrkni na www.bandzone.cz/igelit.Jinak Slayerovský styl v poho.
..zdar chlapi.. by ste sa mohli niekedy aj vo zvolene ukazat
dobre,jde tam dost citit vliv slayer,nektere pisne vic promyslet a je to good metal.hodne uspechu.
No nie Testament,Exodus a Slayer v jednom a na
Slovenku!.Dobré!Ešte vychytať nejaké chyby a bude to fakt bomba.Viac sa pohrať s náladami.
Zdarec hoši,zpěvák má boží hlas :),muzikantsky je to na vysoký úrovni a zvuk je taky good. Vystrkujem růžky k vám na Slovensko, takže jestli by byla možná výměna konzoše,tak dejte vědět :). Mějte se,čusz Míra-BED SORES.. http://bandzone.cz/bedsores
Díky za odkaz,není to vůbec zlý! Já na týhle muzice koncem osumdesátejch let taky vyrost-Exodus,Vendetta,Destruction atd.Moje nej kapela z bandzone je RAiN koukněte http://bandzone.cz/rain Váš Gejza
Paci sa mi to, super hlas ma spevak :) vela zdaru:)
Stara era,ale velmi dobre spracovana.Mozno by to chcelo vsunut do skladieb novsie prvky co by mohlo tuto muziku povzniest vyssie.Je to len moj nazor.Mozno by to chcelo viac hlasov,myslim.Neviem,ale tu ceresnicku na torte to pyta!Inak je to vazne dobre a lepsiu band v tomto style na Slovensku nepoznam.