Face Of Agony - Názory | Bandzone.cz

Face Of Agony thrash-metal / Púchov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Face of Agony - Power slave
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Pray for tommorow
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Death is not pain
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Face of Agony
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Mass mind riot
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

IG-elit

Čago,něco dáme,dělam ted malej festáček u Budějovic,tuším 26.5.07 sobota,tak dám vědět,pokut budete mít zájem.

Bez profilu

Stephi

Recenzia na INcipite plne zodpoveda muzike!Niet co dodat.Najlepsia Thrash kapela Slovenska!!!čiko!

Bez profilu

marek

..zdar chlapi.. by ste sa mohli niekedy aj vo zvolene ukazat

Bez profilu

grainder

dobre,jde tam dost citit vliv slayer,nektere pisne vic promyslet a je to good metal.hodne uspechu.

Bez profilu

Albert

No nie Testament,Exodus a Slayer v jednom a na
Slovenku!.Dobré!Ešte vychytať nejaké chyby a bude to fakt bomba.Viac sa pohrať s náladami.

Bez profilu

Míra- BED SORES

Zdarec hoši,zpěvák má boží hlas :),muzikantsky je to na vysoký úrovni a zvuk je taky good. Vystrkujem růžky k vám na Slovensko, takže jestli by byla možná výměna konzoše,tak dejte vědět :). Mějte se,čusz Míra-BED SORES.. http://bandzone.cz/bedsores

Bez profilu

gejza

Díky za odkaz,není to vůbec zlý! Já na týhle muzice koncem osumdesátejch let taky vyrost-Exodus,Vendetta,Destruction atd.Moje nej kapela z bandzone je RAiN koukněte http://bandzone.cz/rain Váš Gejza

Bez profilu

Darcenka

Paci sa mi to, super hlas ma spevak :) vela zdaru:)

Bez profilu

sirah

Stara era,ale velmi dobre spracovana.Mozno by to chcelo vsunut do skladieb novsie prvky co by mohlo tuto muziku povzniest vyssie.Je to len moj nazor.Mozno by to chcelo viac hlasov,myslim.Neviem,ale tu ceresnicku na torte to pyta!Inak je to vazne dobre a lepsiu band v tomto style na Slovensku nepoznam.

1 2 3 4 5 68101316202428313436 37 38 39 40 41 42 43 44 45