Dobra hudba hosi...toto mozem\,,/
Radim
Lepší průměr snad jenom ty bicí a možná trošku spěv.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Lepší průměr snad jenom ty bicí a možná trošku spěv.
Dobra hudba hosi...toto mozem\,,/
Ta cena toho nastreku sa pohybuje okolo 2000 + - 200 podla toho co tam chceš a farbu aku a tak ale akolo tej 2000 maximal ja som dal zamoju modru 2500 ale mne striekal aj hlavu na krku
ahoj Máro.díkes za poklonu s tím zpěvěm.s tím koncíkem se domluvíme,ale ted do konce roku máme pauzu s hraním,makáme na novém matroši,ale jak budeme ok,tak bych se Ti ozval a něco spácháme!!! zatím czuss Wilda HYPNOTIC FACE
Cafte Hosi.... dobre vam to slape, len tak dalej... parada
opocujte nase novo pridane skladby http://bandzone.cz/catastrofy
Mara (Re: vďaka za ADD :-): Nemáš zač, hudba se mi moc líbí, škoda že dnes je takové skvělé hudby jako šafránu :-(.
Zdarus taky do toho dokážete pěkně říznout!!!!!!Super!!My pořádáme koncerty na podzim a na jaře a budem na vás myslet!!A co na ¨Slovensku tam by to nešlo???
Zdar borci! Na nejake spolecne akci bysme se snad klidne mohli domluvit. Prece jenom to nemame od sebe tak daleko... Predam vas navrh vyssim instancim a uvidime co z toho vyjde. Zatim se mejte a preju hodne zdaru, koncertu a fanousku!!! (Brona - DECIDE)
Čago, fest dopadl celkově parádně, tak to snad vyjde příště.
Dt rock- IG-Elit
Dakujeme za Vase prispevky a vsetkym ,ktori vedia ocenit nasu produkciu+vsetkym ,ktori sa hlasia k nam ako FANS.....Vdaka