nazdar rockeri!!! ako zijete? tesim sa na dalsi koncert!!! specialne zdravim Laja mojho brata!!!!!!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar rockeri!!! ako zijete? tesim sa na dalsi koncert!!! specialne zdravim Laja mojho brata!!!!!!!!!!
Cafte chalani no kukam vas profile...super...sme radi ze sa vam teda jednemu clenovi pacila nasa muzika....JA vas poznam a teda som velice spokojny s vasou tvorbou
Viva death metal
Epiderm
Vsetko dobre do noveho roku a vela zdravia praje :
F.O.A.
dik Marcel...robim to vacsinou v CorelDraw a JascPaint shop pro-je to uplne jednoduche ale teraz robievam od rana do večera tak moc času nemam ale možno niekedy...na bicie by mal začat hrat Jaro len niako neni ani na to čas...
Caute chalani zdraime do Puchova ;)
Btw dobra muzicka
Ahoj,pisu skrz vas vzkaz na strankach varnsdorfskeho klubu Peklo,jak byste si to predstavovali s tim hranim,momentalne nedelame zadny koncert kam bychiom vas pridali pokud to bylo mysleno tak.odepiste na stranky pekla nebo na email: bara.kestlerova@centrum.cz
dík za příspěvek Mara(vocal??? jste tam všici na Mar... ale žádnej Marek :D )
rozhodně povzbudil!
Jinak kapele přeju mnoho úspěchů, zasloužíte!
A taky divokýho Silvestra, ať si ho kua snad ani
nepamatujete!! ;)
hm?dost silne na slovenske pomery.Mate uz novy album?
Zdarec chlapi, pěkně vám to hraje!
jasně, jsme pro společné akce, jen to vymyslet!
at vám to šlape!
www.var-metal.cz
caute chalani,kedysi sme spolu hrali v Novakoch
jak nam zrusili policajti koncert,hehe