Face Of Agony - Názory | Bandzone.cz

Face Of Agony thrash-metal / Púchov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Face of Agony - Power slave
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Pray for tommorow
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Death is not pain
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Face of Agony
    Nezařazeno
  • Face of Agony - Mass mind riot
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Majo

Ahojte FOA, ten koncert v DK 29.3 plati?

Death In Red

Zdar, tak už vím o čem je řeč... Je to akce, kterou pořádá náš zpěvák, takže mu to vzkážu a on nebo já bych vám dal vědět co a jak... Zmátlo mě slovo fest, které jsme zvyklí používat u akcí které mají každoroční tradici a trvá více jak jeden den, proto jsem si tím nebyl jistý :D

Zatim se mějte, Jiří.

Jenifer

no město je Chomutov, zítra du na jednu akci a snad tam bude někdo z tý Kotelny, nebo někdo kdo by to mohl v tý Kotelně zařídit, protože mě nebyli schopný ani napsat blbej mejl, takze po víkendu napíšu co a jak

Krypton

Zdravim chalani:-) Odpovídám na váš dotaz.Na motosrazy nás začali zvát sami když sme se dostaly do podvědomí.Akce pořádáme jen zřídka páč většinou nemáme kde.Jak říkám,většinou nás zvou..A když už něco pořádáme,tak si nemůžem dovolit drahou kapelu,ale jinak by byla spolupráce s váma zajímavá dostali by sme se na Slovensko a vy zase sem k nám na jih Čech.Hrajete trošku tvrdějc než my (takovej KREATOR) ale to neva (my hrajem i převzatý a máme tam i Sepulturu i ty Kreatory,ale většinou AC DC,Judas... a naše) Mrkněte na www.krypton.profitux.cz ZATIM...

Jenifer

Zdar už se vám ozvala ta kotelna? Zpěvák ze Spilornis říkal že je to v jednání a že by se to udělalo někdy v dubnu. A mám se vás zeptat jak je to s penězma

Baron Blade

Caute chlapi, diky moc a urcite sa stretneme, uz sme sa aj bavili o tom, ze by bolo dobre Vas zavolat si niekedy niekam zahrat...

Bez profilu

Martin

Trashmetalové hlavy,už sa teším na další výtvor!

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 3234363840 41 42 43 44 45