Ahoj, určo bych se pokusil něco vymyslet, ale chtělo by to udělat třeba 2 - 3 akce páč z takový dálky ..to chce ten cesťák rozložit .. o kolika bychom se vlastně bavily ??? Zatím se mějte. Ať to hraje!
Majo
Ahojte FOA, ten koncert v DK 29.3 plati?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahojte FOA, ten koncert v DK 29.3 plati?
Ahoj, určo bych se pokusil něco vymyslet, ale chtělo by to udělat třeba 2 - 3 akce páč z takový dálky ..to chce ten cesťák rozložit .. o kolika bychom se vlastně bavily ??? Zatím se mějte. Ať to hraje!
Zdar, tak už vím o čem je řeč... Je to akce, kterou pořádá náš zpěvák, takže mu to vzkážu a on nebo já bych vám dal vědět co a jak... Zmátlo mě slovo fest, které jsme zvyklí používat u akcí které mají každoroční tradici a trvá více jak jeden den, proto jsem si tím nebyl jistý :D
Zatim se mějte, Jiří.
Zdarec chalani, nevím, co přesně máte na mysli, možná o něčem nevím. Zkuste být trochu konrétnější...díky za pochopení. Zatilal sa majte...
jiří*DIR
no město je Chomutov, zítra du na jednu akci a snad tam bude někdo z tý Kotelny, nebo někdo kdo by to mohl v tý Kotelně zařídit, protože mě nebyli schopný ani napsat blbej mejl, takze po víkendu napíšu co a jak
Zdravim chalani:-) Odpovídám na váš dotaz.Na motosrazy nás začali zvát sami když sme se dostaly do podvědomí.Akce pořádáme jen zřídka páč většinou nemáme kde.Jak říkám,většinou nás zvou..A když už něco pořádáme,tak si nemůžem dovolit drahou kapelu,ale jinak by byla spolupráce s váma zajímavá dostali by sme se na Slovensko a vy zase sem k nám na jih Čech.Hrajete trošku tvrdějc než my (takovej KREATOR) ale to neva (my hrajem i převzatý a máme tam i Sepulturu i ty Kreatory,ale většinou AC DC,Judas... a naše) Mrkněte na www.krypton.profitux.cz ZATIM...
Zdar už se vám ozvala ta kotelna? Zpěvák ze Spilornis říkal že je to v jednání a že by se to udělalo někdy v dubnu. A mám se vás zeptat jak je to s penězma
Caute chlapi, diky moc a urcite sa stretneme, uz sme sa aj bavili o tom, ze by bolo dobre Vas zavolat si niekedy niekam zahrat...
Trashmetalové hlavy,už sa teším na další výtvor!
cim dalej to pocuvam tym viac sa mi to paci. popici. dodo