tak..na tom winterfeste bude aspon daco normalne...;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak..na tom winterfeste bude aspon daco normalne...;)
Ahoj, nás zase docela mrzelo, že jsme vás už neslyšeli. Jo skvadra tam byla místy opravdu pekelná. První tři místa jsou nepochopitelná....soutěžím zdar!! :) A díky za podporu
Ahoj, díky za podporu
vám to pěkně sype, jako bych slyšel Testament,
doufám, že se brzy potkáme na hudební scéně
s pozdravem Terror inc.
zdravíme puchovske trashery. diky za comment. je slyšet, že děláte muziku na profesionální úrovni, takže pochvala od vás potěší dvojnásobně. koukáme, že budete nahrávat. tak se do toho pořádně opřete, ať lidem pořádně properete mozky - LoS
Ahoj kluci, díky že jste se mrkli na naše stránky. V Bechyni vůbec nevíme jak to chodí, taky jsme zvědaví, ale v diskuzi jsem četl, že s návštěvností je to tam prý slabší, ale pořád lepší než drátem do oka, že jo. Těšíme se na dobrou muziku a určitě se sejdeme u piva. Ať vám to dobře hraje a čauky v Bechyni. Hujaja
Nazdar chlapáci! Dík moc za pochvalu ;-) poslouchal jsem vaši romantickou hudbu a moc se s tím teda neserete... jinými slovy je to masakrózní mazec! Jezdíte i do Čech? Rád bych vás slyšel naživo, protože už nahrávka napovídá, že je to fakt luxus!! Ať to hraje
}:-(
Ahoj, tady Wagon. Cort basy se vyrábí v Číně...myslím, ale to není podstatné, můžeš trefit dobrý nástroj a jsi v klidu už na furt. ESP mají ale lepší jméno-myslím, jako značka...tak já nevím. Vím o jedné firmě-Bach, česká firma a ta vyrábí i dováží nástroje a jsou dost levné. Kdysi jsem měl možnost si zahrát na Bach Jazz Bass a byla to bomba!!!. Zkus kouknout na: http://www.bachmusik.com/
Díky za přidání mezi spřízněné !! Okamžitě děláme to samé at naši fans najdou cestu k vám !!!!
Čau, tady Wagon, Karviná. Super trash ze Slovenska!!!! A to teda nejsem žádný trasher, ale vaše muzika šlape skvěle!!! Co se týče basy ESP- ESP je výborná značka, hodně používaná, ale podle mně je každý nástroj třeba vyzkoušet. Myslím, že to může být kus os kusu, každá basa jiná....na to bych dalpozor. Já hraju na Fender Precision a Fokus MM 5strings, fretless a jsem spokojen, celkem:-))) Ať vám to mydlí. kluci!!! Wagon.
Díky za pochvalu , vám to tak maže jak svina !!! Jak je to u vás s hraním je toho dost ? doufáme že se společně potkáme !! at se daří !!