Sakra chalani, to mně tak štve, že na vás nemůžu v sobotu zajít. Když jsem viděl plakát co mi Megoš ukázal, tak jsem myslel, že mně jebne, když jsem vás tam viděl a věděl, že prostě nemůžu dorazit. Musím bohužel zařezávat v robotě a volno nedostanu. No nic tak příště. V každém případě se těším, na tu vaši novou fošnu. Kdyby jste pak měli chuť na recenzi, tak mrkněte na můj profil. Je tam odkaz na Metalzone, kde máte info, kam CD poslat. Tak se mějte a zbořte Karvinou. Nebo radši moc ne, ať mám kam chodit. :-D













