jjj díky moc, taky se těšíme, mějte se fajn....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jjj díky moc, taky se těšíme, mějte se fajn....
Vy sa mi páčitě o to viac :-P :-D
Páči sa mi :)))
CHLAPI VYBORNE...myslime na vas...ale toto leto uz je obsadene...dali sme zase prilezitost aj inym odnoziam rocku a metalu....nrch sa dari :))))))
THRASH TILL DEATH!!!!!!!!!JOOOOOOOOOOO,NECHŤ SE DAŘÍ,JE TO PARÁDA.METAL UP YOUR ASS!!!!!!!!!!!!!!!!http://bandzone.cz/hellocaustor
Paradny thrashing, chlopi. nove songy sa mi pacia este viac ako tie predosle, na zivo to musi byt riaden masaker, len tak dalej. Snad sa raz stretneme na podiu ;) Ak mate cas checknite nasu bandu. Pitter
Nazdar chalani.. dovolte aby sme sa predstavili... new hardcore metal band
www.myspace.com/hatecontrol1
Chlapi chlapi, chlast a ženský to je přece základ a že se bude dělat bordel jak kráva vo tom žádný polemiky. Super, počítáme s váma, včas upřesnim mailem ;-) Zdar
Ahoooj. Recenzi už mám dávno hotovou, jen se teď čeká na překlad. Tak musíte být trpěliví. :-D
Nazdar, ze s nami nechcete hrat 30.5.!!!!! No nic, nech sa vam dari na tej druhej akcii v CZ. Niekedy nabuduce.
Rene & GOD DEFAMER
www.bandzone.cz/goddefamer
www.myspace.com/goddefamer