spamisti:D
njn tak ja tak
http://bandzone.cz/Tomio
kadli
jj vím spomínam si jasny díky za nazor měj se kamo někdy zakalíme čus
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jj vím spomínam si jasny díky za nazor měj se kamo někdy zakalíme čus
Peace Kadli...jo mas to tu husty..:) ta dlouha cesta je v klidku fajn text...makeej kaamo..kdybys nevedel...asi me znas..:D o prazkach jak sme byli v recici v hospode a tak na koupaku...s vencou brasou chapes ne..:) mej se...fer...:)
spamisti:D
njn tak ja tak
http://bandzone.cz/Tomio
spamisti:D
njn tak ja tak
http://bandzone.cz/Tomio
Zdar, začínáš se lepšit, pokračuj a snaž se.
není to nejhorší;-) ale nějakým slovům nerozumím !
dost v pohodiske vecicky mier
hledam schopneho Dj na muj solo projekt ... potřebuju perfektni skreč a cut........Dj bude naležitě odměněn dík zatím....
dobra produkce libi se mi kdyz si me pridej do spriznenych peace
až tak jo no nic za to nechci něco ti teda udělam ale budeš muset počkat ted jedu na soustředko na 2tydny ju? a díky mír a bear