Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Exhale grind-grind

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

666

 

Nechci malovat čerta na zeď, ale EXHALE už je as jen minulostí. Přibyly mi další hudební aktivity ( zřejmě hraní s AVENGER + cover band s borcema z PRESSBOIL s pracovním názvem CHYTILI MĚ JAK TO MAŽU MÁSLEM!

4 kapely, to už je sakra dost a je to pro mě časově dost na hraně.  Slávkovo BUT se jak se zdá docela rozjíždí a vystupuje i živě, což je jedině dobře.

Rád na časy s Exhale někdy vzpomínám. Zkoušeli jsme ke konci vlastně už jen se Slávkem jako duo a i tak jsme si to myslím dost užili. Grindové seance do pozdních hodin a ráno s těžkou hlavou hurá do zkušebny. Jó, to byl mazec!!! Do dnes mě mrzí, že ten poslední záznam Hyde nikde kromě jedné kompilačky nevyšel. Měl to být sedmipalec s Pigsty a tomu byla vlastně i uzpůsobená minutáž. Nevyšlo to jen proto, že si to pánové z pigsty na poslední chvíli rozmysleli. To už je, ale dnes jedno.

Jsem moc rád, kolik se na náš profil přihlásilo fanoušků a všem díky za přízeň. Všechny vály jsou teď volně ke stažení. Stahujte a šiřte naší hudbu dál. Grindu zdar!

Čert

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »