jasne,aj ja dufam,ze sa niekedy na vasom
koncertiku vyskytnem x) ak by ste niekedy chystali daky koncertik blizko topolcian,tak sa mi pls ozvite
+hadzem aj add
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jasne,aj ja dufam,ze sa niekedy na vasom
koncertiku vyskytnem x) ak by ste niekedy chystali daky koncertik blizko topolcian,tak sa mi pls ozvite
+hadzem aj add
Aojte :) jj určite dobehnem len mi bude treba dať vedieť keď sa niečo bude riešiť :D:D.. zatiaľ nech to hráá :) a spieva.. :)
děkujeme moc! kdo ví, třeba se někdy někde naše cesty střetnou :)
Totalna jeba chalani :) pozývam Vás si pozrieť náš profil, názoru nepohrdneme :) www.bandzone.cz/letithappen :)
Ešte raz, je to jeba, pridávam ;)
no ja budem rad ak sa podelime o podium;)
jo a dik v mene kapely cenime si to
chlapci supa!
konecne vec ktora sa da krasne pocuvat
vazne nemam kritiku;) len tak dalej
najsamlepšia kapela na svete :) Every Else and metal 4 ewer :)
Teda pánové, ty dva songy zní zatraceně dobře :)
Ve jménu Killerpandy děkujeme vřele za krásná slova chvály a nemůžeme jinak, než to samé říci o vaší produkci !!! Výborný zvuk, našlapaná muzika, až po okraj napěchovaná energií a strjující a husí kůži navozující zpěv !!! Taktéž přidáváme a doufáme na brzkou shledanou na pódiu či pod ním !!! Ať to hraje, a že to hraje !!! :)
kluci hrajete skvěle jen tak dál :-))