5. 3. 09 výjimečně znovu na Chmelnici
ve čtvrtek 5. 3. 09 zahrajeme výjimečně znovu v Exitu na Chmelnici s kapelami Vidock a Divá Bára.
Určitě dorazte, těšíme se na vás!!!
Evarest

ve čtvrtek 5. 3. 09 zahrajeme výjimečně znovu v Exitu na Chmelnici s kapelami Vidock a Divá Bára.
Určitě dorazte, těšíme se na vás!!!
Evarest

Tahle pohádka by se mohla jmenovat "Jak Evarest bubeníka našli",
protože po těch všech peripetiích které nás s ohledem na tuto pozici provázely, je to skutečně jako pohádka se šťastným koncem :)
Opravdu jsme po všech našich zkušenostech už ani nedoufali, že najdeme někoho, kdo to zabouchá dle našich představ.
A ejhle, přišel člověk jménem Štěpán Chlouba, na první pohled nenápadný chlapík, a když to rozbalil, vytřel nám všem zrak!:)
Takže se na něj můžete těšit spolu s námi, a brzy vám o něm přineseme další údaje! :)

ZVEME VÁS V SOBOTU NA VALENTÝNSKÝ METALOVÝ VEČÍREK!!!
HRAJEME JAKO PRVNÍ OD 20 hodin, TAK DORAZTE VČAS AŤ SI TO SPOLEČNĚ UŽIJEME!!!
po nás zahrají moravští EAGLEHEART a kapela LANFEAR z Německa.
TĚŠÍ SE NA VÁS
VÁŠ EVAREST