ETERNAL FIRE - Názory | Bandzone.cz

ETERNAL FIRE rock-punk / Sokolov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bumerang
    Nezařazeno
  • Epilog
    Nezařazeno
  • Ohnivý kormidlo
    Nezařazeno
  • Z nebes chór
    Nezařazeno
  • Varování, výzva, naděje -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Kniha života -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Antiromance -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Svobodný Slovo -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Uvolni to -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Eternal Fire - Anděl 333 (2012)
    Nezařazeno
  • Eternal Fire - Sluneční song (2012)
    Nezařazeno
  • Shanti om (mantry) -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Dítě ulice -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Paraziti kolem nás -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Kolotoč -"Varování,výzva,naděje" 2005
    Nezařazeno
  • Zkaženej věk -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Tady není ráj -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Lék -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Věčný oheň -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Hráz -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno
  • Hadi -"Zkaženej Věk"2003
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

ifCZa

Haha, vím , že mám dobrej vkus na svůj věk..:D Můj věk zobrazuje délku mého působení na bandzone.cz, když jsem ho základala, můj věk byl 0, a trapně se to automaticky mění a já tady stárnu.. Nemilé:) Mějte se fajn a at vám to šlape:)

pepaplzen

Celému Ohni srdečné pozdravy z Bulharska, i když bulharští soudruzi poslouchají pop, taneční muziku a jejich národní písně (mimochodem ty nebyly vůbec špatný). Každopádně po punku ani stopy a nemají dobrý pivo :-). Mají velké moře, všude levno a pořádné horko, neb Slunce tam pálí od rána do večera. Vrátil jsem se opálenej a o pár kilo těžší (all inclusive je all inclusive :-) ). Dalo by se napsat i víc, ale baví někoho cestománie na stránkách punkové kapely? Ale mě baví psát a sem stejně nikdo nepíše :-), tak to doháním, aby to klukům nebylo líto a taky si občas početli :-). Jinak jsem koukal na fotky a musím říct, že k sobě docela pasujete :-). Nejvyšší čas se s váma vyfotit, aby vám tu dokonalost někdo zkazil :-). Tak zas někdy (brzy) na počtenou. Pepa, fanoušek až za hrobeček, Plzeň.

ETERNAL FIRE

Pepo, nesejčkuj! Přežiješ a ještě se ti to bude líbit,..jo bude to vzrůšo emo hc((-:..komunikaci doženeme..taky jsem furt ve vrtuli..všechno proberem až se vrátíš z dovolenky..Užijte si to celá rodina..S pozdravy Raduz a celá crew E.F.

1 2 3 4 5 6 7 8 91113161923273134373941 42 43 44