V Mariánkách super!!! zase někdy přijeďte..
Bez profilu
beda včelička podrežný
běsa z plesa šla do lesa ....pro lesní směs/bonbony/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
běsa z plesa šla do lesa ....pro lesní směs/bonbony/
V Mariánkách super!!! zase někdy přijeďte..
teda, takejch konciku už máte! nájs, véry nájs bójz ;)
hoooooodně hoodně moc dobrý!!!!
Můj hudební vývoj - Karel Gott, Lunetic, Leoš mareš, Tatu, Lady GAGA a teď nově i ESA Z LESA! kurva I love it! nekompromisní mazec
dobře vy!.
ty jo a dík za add.
Kooki / Human Puppet
kluci už se vám něco chystá!!! praha jih a možná morava.....zatim čus!!
Tak už se na vás těším do pantera, hrajete luxusně, perfektní old school emo
souhlas s nihim!
naopak! rev v zadnym pripade nemenit, je famozni!!!