už at ste tady......!!!!!!!!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
už at ste tady......!!!!!!!!
V baronce to bylo supr ....Hell
zdravim velmi sa tesim ze pridete k nam do čadce na koncert 9.4.myslim ze sa vam bude pačiť.s pozdravom crusty the clown..ivo
tak kdy by se vam to hodilo chlapcí ;) piste piste
ujde, ale na toho vašeho nemá...
byli ste žůžový! :)
morbi/TNDTE
Včera výborný vystoupení, stačilo jen zavřít oči a poslouchat. Paráda!
dikec, uz je to doma:-)
Kuci, parada, konecne sem schopnej hodit sem nadsenyho smajla! :q] ci co to je. Hudba jednoduse chenialni.. Doufam ze by to spano mohlo vyjit))) RDRG UT
heleďte se ...nezačínáte to s těma koncertama trochu přehánět?? :D pche.... :P