Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Janek Eret trio folk / Starý Plzenec

„16. díl pís. pořadu Rozehraj 13.2. Hifiklub Plzeň“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Haribol 210 ×
  • Včera déšť 166 ×

Novinky

Nový projekt Neruším?

Milí přátelé, je mi potěšením vám představit svůj projekt pro rok 2018. Vlastně tím odkrývám práci, která probíhá už od jara 2017. Ve studiu Jirky Muchy natáčím album, které je pro mě v mnoha ohledech jedinečné a ojedinělé. Proč?

Je jedinečné spoluprací mě jako autora, který se věnuje folkové a trampské hudbě a Jirky Muchy, hudebníka, aranžéra a zvukového mistra žánrů počínaje klasickým rockem a konče indickou filmovou hudbou. Ačkoliv jsem autorem všech textů a většiny melodi...í, pro hudební aranže má volnou ruku můj dlouholetý kamarád Jirka.

Je jedinečné také hudebním přispěním mých přátel, které považuji za špičky ve svých hudebních oblastech – na hudbě se podíleli Jirka Mucha, Míša Röhrich a jeho táta Béďa Šedifka Röhrich.

A do třetice, je jedinečné svým zaměřením – zatímco mé první album bylo ovlivněno především prvními láskami, v období vzniku písní z tohoto alba jsem procházel spíše cesty vnitřní. Občas mě ještě hlouběji ponořil náročný šestiletý psychoterapeutický výcvik a prožitky z něj jsem hned následně zhudebňoval.

Soubor textů, které jsou snad i určitým druhem poezie, je pro mne otevření se vám, posluchačům. Pomocí témat přírody, žen i přímo svých prožitků bych se rád opatrně přiblížil k vašemu nitru. A budu mít radost, když se v písních najdete své příběhy, své sny a touhy, skryté motivace a chuť poznávat sami sebe, lidi okolo sebe a bude vás život víc bavit. K tomu by myslím měla hudba sloužit především.
Nové CD si brzy budete moci předplatit. Sledujte mé facebookové stránky, nejlépe nově vzniklé pod názvem: Neruším? 

https://www.facebook.com/Neruším-155042301887279/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Cinda


Bez profilu

Máte kapelu, jste interpret sólista nebo někoho takového znáte?
Máme pro vás příležitost:
Občanské sdružení OupnÉr ve spolupráci s rádiem Samson vyhlašuje další ročník soutěže FAJF Oupn Ér.
O co se bude hrát?
O pět cen od sponzorů, od propagace kapely v rádiu Samson přes hodnotné dárky od Českých drah, po hodiny v kvalitním nahrávacím studiu!
Jak se lze přihlásit?
Vyplněním přihlášky, stažené ze stránek http://festival.oupner.com a jejím zasláním spolu s fotografií a nahrávkou (nahrávkami) interpreta na adresu uvedenou na webu
Neváhejte, udělejte něco pro to, aby se vědělo, že umíte. Hlaste se a sdílejte zprávu pro vaše přátele.Třeba hledáme zrovna vás nebo vaše známé
Přihlášku do soutěže i pravidla najdete na webových stránkách festivalu
http://festival.oupner.com

Zobrazit všechny názory »