vpohode slecna, tiez sme pridali do spriazenynch
Kremilek
Dobrej narez.. mrknete na tohle stoji to za to rekl bych http://cz.iq-test.eu/?d=9037
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrej narez.. mrknete na tohle stoji to za to rekl bych http://cz.iq-test.eu/?d=9037
vpohode slecna, tiez sme pridali do spriazenynch
heh fulerko drzte sa...a tie nove veci su este lepsie jak tie stare....skratka brnka ti to dobre...aa ta nova kapela..heh...doufam ze vas uvidim coskoro na konciku
popíči, hlavne oversalted past......držte sa chalani a baba, nech sana vás možem pozreť aj naživokurva:D
JOJOJO... mooze byt... Popici... preco ale kurva nehrate ziadne koncerty???
!!!! 666 !!!!!
dik za pridanie ...hadam sa niekedy aj uvidime nazivo...stoty...
sewa chalani? tie bicie su nahrane alebo nasemplowane?
Zdar,diky za prispevek....vase veci jsou hudebne dost dobre,jen ten zpev mi trochu nesedi ;-)...at se dari! a jen tak dal!
Na Gazdas. dúfam, že sa nehahneváte, ale tietie staršie skladby sa my páčili ovela viacej. ale to je vec názoru. hrajte čo sa vám páči! my to tak robíme tiež. nech sa darí! Jozef
zdravim ! dobra muzika...nech sa dari...